Moda na Motopasję*

25 Sty

27 i 28 stycznia w Centrum Handlowym Osowa odbędzie się event „Moda Na Motopasję”. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach z bezpiecznej jazdy, spotkać się z zawodowymi kierowcami sportów motorowych z Trójmiasta, a także zobaczyć z bliska sportowe samochody.

Wydarzenie jest nie lada gratką dla wszystkich fanów motoryzacji. W Centrum zaprezentowane zostaną wyjątkowe, kultowe samochody sportowe, które brały udział prestiżowych zawodach m.in. w dyscyplinach sportów samochodowych takich jak wyścigi, rajdy oraz rajdy historyczne.

Wystawione zostaną modele: Porsche 911, Mitsubishi Lancer Evo czy Renault Clio Sport. Pojawią się także zawodowi kierowcy reprezentujący Automobilklub Orski, uczestnicy wielu prestiżowych zawodów sportowych, którzy opowiedzą o swojej pasji – Sebastian Matuszewski, zawodnik driftowy i Mistrz Europy 2016 r., Michał Śmigiel, wicemistrz Polski w Kia Lotos Race w 2015 r., Michał Sołobodowski, wicemistrz Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w 2017 r.

Chętne osoby będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z bezpiecznej jazdy -odbędą się one w wydzielonej strefie parkingu przed Centrum Handlowym Osowa. „Na zajęcia będzie można zapisać się już niebawem, poprzez portal społecznościowy – dlatego zachęcamy do obserwowania naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie udzielimy więcej informacji na ten temat – informuje Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni instruktorzy sportów motorowych oraz nauki jazdy z Akademii Bezpiecznej Jazdy Automobilklubu Orski.

Na terenie Centrum zorganizowane zostaną także szkolenia z pierwszej pomocy oraz z bezpieczeństwa ruchu drogowego – wszystkie prelekcje są darmowe.

W CH Osowa w ramach wydarzenia pojawi się również stanowisko autodetailingu, przy którym specjaliści w tej dziedzinie przeprowadzą warsztaty z pielęgnacji samochodów – oczyszczania, renowacji i ochrony lakieru samochodowego.

Organizatorzy przygotowali także atrakcję dla wszystkich, tych którzy chcieliby sprawdzić swój refleks za kierownicą – zawody samochodów zdalnie sterowanych o Puchar Centrum Osowa. Dla uczestników przewidziano upominki–niespodzianki.

Informacje o zapisach na warsztaty i nie tylko: Facebook.com/CHOsowa

HARMONOGRAM WYDARZENIA „MODA NA MOTOPASJĘ”:

27.01 SOBOTA

12:00 – start wydarzenia – wystawa samochodów, warsztaty z zakresu bezpiecznej jazdy, pokazy autodetailingu, start zawodów samochodów zdalnie sterowanych o Puchar Centrum Handlowego Osowa

12:30–13:30 – konkurs z nagrodami z wiedzy o motoryzacji i nie tylko – runda I

12:30–13:30 – spotkanie z zawodowymi kierowcami wyścigowymi

13:00–15:00 – warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego

15:00 – wyłonienie zwycięzcy zawodów samochodów zdalnie sterowanych o Puchar Centrum Osowa, wręczenie nagród

16:30–17:30  konkurs z nagrodami z wiedzy o motoryzacji i nie tylko – runda II

17.00–18.00 – warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego

20:00 – zakończenie wydarzenia

28.01 NIEDZIELA

12:00–20:00
doradztwo handlowe, profesjonalne porady, prezentacja samochodów

*–Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.