Mieszkańcy gminy Wilkowyje opanują teatr! (KONKURS)

24 Mar

Miłośnicy serialu Ranczo już od ośmiu lat pilnie obserwują i dopingują w działaniach swoich ulubionych bohaterów gminy Wilkowyje. Tym razem twórcy serialu – scenarzysta Robert Brutter i reżyser Wojciech Adamczyk postanowili przenieść jedną z nieznanych jeszcze widzom opowieści na teatralne deski. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

„Cud medyczny w Wilkowyjach” to opowieść, dzięki której dowiemy się, jak wygląda sytuacja w przychodni prowadzonej przez Wezóła. Przyjrzymy się lekarzowi pesymiście, którego wiara w medycynę znalazła się na poziomie zerowym z wyraźną tendencją spadkową. Będziemy uczestniczyć w bardzo ekspresyjnych potyczkach słownych pomiędzy zrezygnowanym doktorem (Wojciech Wysocki) i jego żoną Dorotą (Beata Olga Kowalska) jak i zmierzymy się z nieoczekiwanymi żądaniami dwójki smakoszy mamrota – Tadeusza Hadziuka (Bogdan Kalus) i Macieja Solejuka (Sylwester Maciejewski).

Usłyszymy tutaj również, niemalże naukowe (chociaż nie pozbawione dowcipu), refleksje na temat efektów długotrwałego spożywania alkoholu czy też kilka wskazówek na temat tego, jak dożyć sędziwego wieku w zdrowiu i szczęściu. Pośmiejemy się wspólnie z niechęci niektórych osobników gatunku ludzkiego do uczciwej pracy jak i – z uśmiechem na twarzy – przeanalizujemy wspólnie po raz kolejny niewesołą sytuację stanu polskiej służby zdrowia. Zabawna, lekka i nie pozbawiona refleksji opowieść zaspokoi na pewno nie tylko potrzeby wiernych fanów serialu, ale również każdego teatromana, który lubi się pośmiać z mentalności naszego narodu.

Spektakl produkuje Teatr Gudejko – twórcy hitów „Smak mamrota”, „Goło i Wesoło”, „Dziwna Para”.

Źródło: Informacja prasowa.

W Gdańsku spektakl zaprezentowany zostanie 29 marca (sobota) o godzinie 19.00 na Scenie Teatralnej w Domu Technika NOT (ul. Rajska 6). Bilety w cenie 115 i 130 zł dostępne za pośrednictwem strony internetowej.

1470217_545183815575874_1587256382_n

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl:

Kiedy miała miejsce emisja premierowego odcinka serialu „Ranczo”? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (27 marca) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – CUD MEDYCZNY W WILKOWYJACH. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzony zostanie autor najwcześniej nadesłanej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 marca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.