Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne w Gdańsku (KONKURS)

2 Sie

6 sierpnia na terenie przyległym do Stadionu Energa Gdańsk odbędzie się wielki pokaz pirotechnicznego kunsztu w ramach III Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych. Mamy dla Was bilety! 

Spektakularne widowisko przygotowywane jest przez najlepszych pirotechników w Europie. Całe piękno pokazu widz odczuje będąc w strefie widokowej z odległości ok. 150 metrów od wystrzałów. To właśnie w strefie widokowej grać będzie muzyka idealnie dopasowana do całego show wraz z efektami wizualizacji laserowych. W powietrze zostanie wystrzelone 7 000 ładunków pirotechnicznych! Nad końcowym efektem całego wydarzenia pracuje ponad 500 osób, a prace rozpoczęły się już rok wcześniej.

Bardzo zależało nam na organizacji pokazu. Letnia atmosfera sprzyjać będzie spotkaniu przy Stadionie Energa Gdańsk – mówi Karolina Janik, rzecznik prasowy Stadionu Energa Gdańsk. – Zapraszamy mieszkańców Pomorza oraz turystów, którzy na początku drugiego miesiąca wakacji przybędą do Gdańska na to wyjątkowe spotkanie. Moc wrażeń będzie z nami!

Liczba miejsc na pokaz jest ograniczona. Bilety w cenach promocyjnych do nabycia za pośrednictwem strony organizatora wydarzenia. Wejściówki będą także w dniu imprezy w kasach biletowych.

PROGRAM WYDARZENIA:

20:00: otwarcie bram
20:10: występy muzyczne
21:30: I Widowisko (OPEN FIRE)
21:50: Koncert cz.1
22:20: II Widowisko (INTERNATIONAL FIRE)
22:40: Koncert cz.2
23:10: III Widowisko (FINAL FIRE)
23:30: zakończenie imprezy

pirotechniczny

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na niezwykłe widowisko w ramach Międzynarodowego Pokazu Pirotechnicznego!

Jaka drużyna zwyciężyła pierwszy w historii mecz rozegrany na hybrydowej murawie Stadionu Energa Gdańsk?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (5 sierpnia) do godziny 9.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – POKAZY PIROTECHNICZNE NA STADIONIE ENERGA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 5 sierpnia, do godziny 9.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne w Gdańsku.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.