Mecz Polska-Szwajcaria w Strefie kibica Coca-Cola w Multikinie (KONKURS)

24 Cze

Udało się – wyszliśmy z grupy i mamy apetyt na dużo więcej! Już 25 czerwca nasza reprezentacja podejmie Szwajcarię. Weź udział w konkursie i przeżyj sportowe emocje na wielkim ekranie! 

Coca-Cola i Multikino Polska mają zaszczyt zaprosić wszystkich spragnionych sportowych emocji do wspólnego oglądania meczów UEFA EURO 2016. 25 czerwca o 14:45 każdy będzie mógł obejrzeć w Strefie kibica Coca-Cola na wielkim ekranie mecz Polska-Szwajcaria. Wystarczy zakupić specjalny Zestaw Kibica w cenie 29,90 zł. W jego skład wchodzą: napój 0,7l, naklejki Panini z podobiznami piłkarzy oraz gadżet piłkarski. Do każdego zestawu jest dodawane także darmowe jednoosobowe zaproszenie do Strefy kibica Coca-Cola. Zaproszenie można wymienić w kasie biletowej na bezpłatną miejscówkę na wybrany przez siebie mecz UEFA EURO 2016. Już dziś można zarezerwować miejsce na sali kinowej przez stronę www.multikino.pl.

W sobotę na naszych widzów czeka emocjonujący pokaz pierwszego meczu Polaków po historycznym wyjściu z Grupy. Oglądany na żywo w Strefie kibica Coca-Cola w kinie da dodatkowy dreszczyk emocji wywołany możliwością wspólnego kibicowania w atmosferze zbliżonej do tej panującej na stadionie! – zachęca Magdalena Lubańska z Multikino Polska.

Jednocześnie od 25 czerwca w Strefach kibica Coca-Cola będzie można zobaczyć mecze ⅛ finału. Miejscówkę w Strefie kibica Coca-Cola można wygrać również w konkursach na Fan Page’u Multikino Polska na Facebooku.

Strefy kibica Coca-Cola są w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Warszawa Złote Tarasy, Zabrze.

UEFA EURO 2016_PLAKAT

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie, wygraj podwójne zaproszenie i zobacz mecz Polska-Szwajcaria na wielkim ekranie!

W którym roku Krychowiak został najlepszym piłkarzem Sevilli w plebiscycie Estadio Deportivo?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (24 czerwca) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – POLSKA–SZWAJCARIA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wiadomości wylosowani spośród e-maili zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 czerwca, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do trójmiejskich, wyznaczonych przez sponsora kin sieci Multikino.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

One Reply to “Mecz Polska-Szwajcaria w Strefie kibica Coca-Cola w Multikinie (KONKURS)”

  1. Pingback: Mecz Niemcy–Słowacja w Multikinie (KONKURS) - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.