Maria Peszek w najbliższą niedzielę w gdańskim Parlamencie

23 Paź

Po ponad półrocznej nieobecności charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje. Występ w gdańskim klubie „Parlament” odbędzie się 26 października. W ramach supportu usłyszymy grupę Asia i Koty. Start: godzina 20.00. 

Tym razem na koncertach publiczność usłyszy bardziej przekrojowy materiał, coś starego, coś pożyczonego, coś innego, znając Marię, na pewno nie obejdzie się bez niespodzianek. Jedyne, czego można być pewnym, to że będą to koncerty pełne emocji i energii, jak sama artystka mówi: – To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to co robię ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą.

Po sukciesie płyty JEZUS MARIA PESZEK i 3 tras koncertowych jakie artystka po jej premierze zagrała, po około 90 koncertach i nagranej w tym czasie płycie “live”, wokalistka zdecydowała się na przerwę. Teraz, po ponad półrocznej nieobecności wraca i ponownie koncertuje wraz z zespołem.

Jako support przed koncertem gwiazdy wieczoru wystąpi trójmiejski projekt ASIA I KOTY. Start: godzina 20.00. 

plakat peszek

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.