Marcin Wyrostek dla mieszkańców Sopotu (WIDEO)

10 Wrz

Marcin Wyrostek, człowiek wielu talentów. Pasjonat motoryzacji i grafiki komputerowej, wykładowca akademicki, ale przede wszystkim wybitny muzyk, akordeonista i laureat drugiej edycji programu Mam Talent, spotkał się z nami przy okazji swojego występu podczas Koncertu dla Mieszkańców w sopockiej Operze.

Jak wiele koncertów grywa w ciągu roku, dlaczego zdarza mu się przylecieć na występ śmigłowcem, a także jak, jego zdaniem, zmienia się gust muzyczny Polaków? Tego wszystkiego dowiecie się z naszej rozmowy z Marcinem.

5 Replies to “Marcin Wyrostek dla mieszkańców Sopotu (WIDEO)

  1. Nigdy nie lubiłam akordeonu bo taki niemodny, staromodny i kojarzył mi się z wiejską zabawą. Gdy po raz pierwszy usłyszałam w TV Marcina Wyrostka – zaniemówiłam. Nie ja jedna. ON wypromował w Polsce ten instrument. Nabraliśmy szacunku. Fantastyczny człowiek.

  2. Duża klasa i bardzo skromny człowiek. To rzadko idzie w parze. Zdolny i z pasją. Gdzie miejsce na wady? A reporter rzeczywiście coraz pewniejszy siebie, co nie znaczy, że jeszcze nie powinien się uczyć.

  3. Jestem z Dolnego Śląska, od 2 lat w Sopocie. A Marcin pochodzi z moich stron. Świetny, niesamowity facet. Aż chce się go przygarnąć do serca. Ciepły, zdolny, mądry. A wasz reporter rozwija się w przyspieszonym tempie. Brawo „drugi” Marcin – reporter!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.