Marcelina i Zalef w Kwadratowej (KONKURS)

19 Lis

22 listopada na scenie gdańskiego klubu Kwadratowa odbędą się dwa wyjątkowe koncerty. Przed trójmiejską publicznością wystąpią: Marcelina i Krzysztof Zalewski. Start: 18:00. Mamy dla Was bilety! 

Marcelina jesienią promować będzie swój trzeci autorski album o tytule „Gonić burzę”. Na nowym krążku znajdzie się trzynaście utworów, współautorką wszystkich kompozycji jest Marcelina. Jest także autorką tekstów, poza jednym – wspólnie napisanym z Budyniem z zespołu Pogodno. Klimat płyty to gitarowe brzmienie, które w zestawieniu z delikatnym głosem Marceliny dają niesamowicie świeży efekt.

Do tej pory wokalistka wydała dwie płyty: „Marcelina” (2011 r.) i „Wschody/Zachody” (2013 r.). Nominowana była do Fryderyków, do nagrody „Warto” Gazety Wyborczej, a jej utwór „Wroclove” stał się oficjalnym hymnem miasta Wrocław. Marcelina współpracowała z takimi artystami jak Piotr Rogucki (Piotr zaśpiewał gościnnie w utworze Marceliny „Karmelove” – teledysk do tego utworu przekroczył 7 mln wejść na YT), Grubsonem (utwór „Jedna z planet” w duecie z Marceliną był drugim oficjalnym singlem Grubsona z jego płyty „Holizm” wydanej na początku 2015 r.) czy zespołem Happysad w utworze „Nie będziem płakać”. Jest również jedną z artystek biorących udział w projekcie „Panny Wyklęte/Wygnane” (wraz z m.in. Kasią Kowalską, Mariką, Anią Rusowicz).

Krzysztof Zalewski występował na scenie w składach zespołów: Nosowska, HEY, Muchy, Japoto czy BRODKA. Był jedną z twarzy ostatniej edycji jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce – trasy Męskie Granie. Skomponował również wraz z Budyniem z zespołu Pogodno piosenki do filmu „Jeż Jerzy”.

Po wygraniu drugiej edycji Idola i wydaniu płyty „Pistolet” zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenia. W zeszłym roku powrócił z autorską płytą „ZELIG”, której zawartość oscyluje wokół muzyki rockowej. Jednak przez wzgląd na skrajnie różne inspiracje i otwartą głowę twórcy, wymyka się ona muzycznym szufladom. Zawsze wymaga od siebie jak najwięcej oraz szuka cały czas nowych dróg rozwoju, aby nie dać się zagrzebać w rutynie. Tytuł płyty zaczerpnięty został z filmu „Zelig” Woddy’ego Allena, gdzie Leonard Zelig (Allen) jest „człowiekiem-kameleonem”, ma paranormalne zdolności adaptacyjne. Zelig, w zależności od osoby, w której towarzystwie przebywa, potrafi dostosować do niej swój wygląd i osobowość…

Drzwi klubu otwarte będą od godziny 18.00. Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż)/33 zł (eventim)/35 zł (w dniu koncertu) do nabycia w następujących punktach sprzedaży:
-w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00 (od 15.01)
-w punktach sprzedaży Eventim (Empik, Media Markt, Saturn i wiele innych);
-on-line na stronie www.eventim.pl.

!WAŻNE! Przed wejściem do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości. Wstęp dla osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

12186577_906591392721987_7354590219092186493_o

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Jak nazywał się utwór Marceliny, który został wykorzystany w rosyjskiej reklamie społecznej i emitowany w tamtejszej telewizji?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do soboty (21 listopada) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MARCELINA X ZALEF X KWADRATOWA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród wszystkich nadesłanych wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 21 listopada, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.