Małpa wystąpi w gdańskim klubie Baja

29 Mar

Wszyscy fani współtwórcy formacji Proximite, czyli Łukasza „Małpy” Małkiewicza oraz dobrego, rapowego melanżu w 3miejskim stylu, meldują się 4 kwietnia w gdańskim klubie Baja. Start: godzina 20.00.

Debiutancki album solowy Małpy zatytułowany „Kilka numerów o czymś” ukazał się 27 listopada 2009 roku. Materiał został wydany samodzielnie przez rapera. Po sprzedaniu tysiąca egzemplarzy przez Małpę, płyta trafiła do sprzedaży w dystrybucji wytwórni muzycznej Asfalt Records. Nagrania spotykały się z pozytywnym odbiorem ze strony zarówno krytyków muzycznych jak i publiczności. Według dystrybutora debiutu, w niespełna trzy lata później wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. Małkiewicz współpracował z takimi wykonawcami jak: 2sty, Bisz, Diox, DJ. B, Donatan, Małolat, Parias, Pezet, PTP, Pyskaty, Rasmentalism, Szczur, The Returners, W.E.N.A., WhiteHouse oraz Zeus. O tym, jaką energie potrafi – wspólnie z Jinxem – wygenerować podczas występów na żywo, publiczność z Trójmiasta miała okazję już niejednokrotnie przekonać się na koncertach. Jak tym razem przyjmie go gdańska publiczność? Wpadnijcie do Baji i sprawdźcie sami!

O rozgrzewkę publiczności przed występem gwiazdy wieczoru zadbają reprezentanci lokalnej sceny. Wystąpią: Nowy ŚwitMiejski DystryktDeszczu/Tny/DepreWimek/DefensePrimore Cru, Beton/Mihu, Mixer Nyga, KuRzi&CaCek, Naturalna ZajawkaRCH – WnuQu&Cinek. Afterparty rozkręci dj Długi.

>>ZOBACZ TAKŻE: Miejski Dystrykt przed premierą albumu MUZYKA LUDZI ŚWIADOMYCH (WIDEO)<< 

Wejściówki w cenie 20 lub 15 zł (studenci) do nabycia pod numerem telefonu: 507 711 060 lub 511 646 383, w kasach klubu oraz za pośrednictwem strony internetowej.

LINE-UP:

20.15

Mixer Nyga (Gdańsk)

Beton/Mihu (Gdynia)

KuRzi&CaCek (Gdańsk)

21.00

RCH – WnuQ&Cinek

21.20

Wimek/Defense

21.40

Naturalna Zajawka

22.00

Primore Cru

22.30

Deszczu/Tny/Depre

23.00

Nowy Świt

23.40

Miejski Dystrykt

00.20

Łukasz „Małpa” Małkiewicz

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

One Reply to “Małpa wystąpi w gdańskim klubie Baja”

  1. Pingback: Małpa w gdańskim klubie BAJA (KONKURS) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.