Majowe improwizacje w Operze (KONKURS)

17 Maj

21 maja w Sali Koncertowej PFK w Sopocie zespół Teatru Impro Sopot zaprezentuje kolejny spektakl z serii „Impro Atak”. Start: 19.00. Mamy dla Was zaproszenia!

Zapraszamy na wspaniałą interaktywną rozrywkę, która wprowadzi w stan psycho-fizycznego relaksu. Spowoduje, że na chwilę człowiek zapomni o problemach. Ponownie na naszych oczach aktorzy wraz z reżyserem i prowadzącym dokonają heroicznego i wymagającego nadzwyczajnych umiejętności zadania – wykreowania spektaklu ad hoc na podstawie inspiracji podanych przez publiczność. Miejsce akcji, kto jest kim itd. określa widz. Reszta to już tylko kunszt i wyobraźnia aktorów! – zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

Sopocki spektakl „Impro Atak” jest zbiorem małych form.  W Teatrze Impro występują aktorzy Teatru Nowego w Łodzi: Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Wojtek Oleksiewicz oraz Zorak, Lilu, Janek Jakubowski,Magdalena Prochasek, Piotr Gawron-Jedlikowski oraz znakomici muzycy Sławomir Bartkiewicz i Sławomir Badowski. Prowadzący – Jacek Stefanik.

Spektakle odbędą się w siedzibie Teatru Impro Sopot, czyli Sali Koncertowej PKF w Operze Leśnej. Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Bilety do nabycia przed spektaklem oraz za pośrednictwem strony internetowej.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na najbliższą prezentację spektaklu „Impro Atak”!

 Które wydawnictwo jest współorganizatorem Teatru Impro Sopot?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (20 maja) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 20 maja, do godziny 9:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.