Po majówce na bezpieczne zakupy!*

11 Maj

Designer Outlet Gdańsk od 4 maja ponownie zaprasza na zakupy. Zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, centrum dba o komfort oraz bezpieczeństwo swoich gości. Jak zapewniają przedstawiciele ROS Retail Outlet Shopping, który zarządza centrum, w obecnej sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19 zdrowie klientów i pracowników stanowi dla zarządu centrów największą wartość.

Sklepy w centrach handlowych po długiej przerwie wznawiają działanie dzięki kolejnemu etapowi „odmrażania gospodarki”. To powolny powrót do codzienności, na który czekali nie tylko właściciele salonów, ale i sami kupujący. Designer Outlet Gdańsk z ogromną odpowiedzialnością podchodzi do podwyższonych standardów obsługi, dbając o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Witamy ponownie!
Po kilkutygodniowym wyłączeniu z życia społecznego Designer Outlet Gdańsk szeroko otwiera drzwi dla stęsknionych mieszkańców Trójmiasta. Jednak nowa rzeczywistość wymagała wprowadzenia wielu zmian w funkcjonowaniu centrum zapewniających bezpieczeństwo zarówno kupującym jak i pracownikom.

To przede wszystkim pełna i przejrzysta nawigacja jak bezpiecznie poruszać się po centrum, na co zwrócić uwagę, by nie narażając zdrowia czerpać przyjemność z zakupów.

Jak tłumaczy dyrektor Designer Outlet Gdańsk Ireneusz Homa – Długo czekaliśmy na możliwość powrotu klientów do centrum. Jednak mając na uwadze fakt, że nadal funkcjonujemy w trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii wprowadziliśmy zasady zapewniające bezpieczeństwo naszym gościom w trakcie zakupów. W związku z tym centrum dostosowuje swoje działania do wytycznych Rady Ministrów.

Co czeka klienta po przekroczeniu progu Designer Outlet Gdańsk?
Na wszystkich nośnikach w centrum informujemy o zasadach bezpieczeństwa, m.in. konieczności zasłaniania ust i nosa, zachowywaniu dystansu min. 2 metrów, ograniczonej liczbie osób w butikach, częstym myciu rąk i korzystania ze stacji do dezynfekcji, które udostępniliśmy w częściach wspólnych.
W razie, gdyby ktoś zapomniał o zabraniu własnej maseczki, można ją kupić w wybranych salonach
i automatach. Co ważne, zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania i dezynfekcji toalet, części wspólnych oraz pozostałych powierzchni z ekranami dotykowymi (m.in. bankomaty, automaty) – wylicza dyrektor.

Mimo nadal trudnej sytuacji, będącej precedensem dla światowej, ale i tej bliższej lokalnej gospodarki, zarządca centrów Designer Outlet, ROS Retail Outlet Shopping z optymizmem spogląda w przyszłość, która dzięki współpracy ze wszystkimi partnerami biznesowymi pełna jest wzajemnego zrozumienia
i współdziałania. Podwyższone standardy pracy obiektu, wprowadzenie odpowiednich procedur dla personelu oraz obsługi w sklepach sprawiają, że klienci odwiedzając Designer Outlet Gdańsk mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie, a zakupy będą przyjemnością.

Designer Outlet Gdańsk zaprasza od poniedziałku do soboty, w godzinach 9.00 – 21.00 odwiedzający mogą spodziewać się wielu ciekawych ofert i promocji. Informacje na temat zaleceń dotyczących bezpieczeństwa można również znaleźć w Internecie na stronie centrum.

ROS Retail Outlet Shopping
ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i partnerami w Polsce, we Włoszech oraz Francji, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu siecią Designer Outlet oraz innowacyjnymi konceptami handlowymi w Europie. Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, będąc uznanymi specjalistami w branży posiadają wieloletnie doświadczenie na europejskim rynku outletów.
ROS Retail Outlet Shopping obejmuje swoim działaniem wszystkie etapy projektu, od znalezienia odpowiedniej lokalizacji do ukształtowania i rozwoju wszystkich aspektów zarządzania operacyjnego. Zrównoważony rozwój jest wspierany przez partnerską współpracę z markami, wysoką jakość zarządzania sprzedażą i standardów obsługi klienta, a także innowacyjne podejście marketingowe zapewniane przez profesjonalny zespół zarządzający. Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdańsk, Designer Outlet Sosnowiec, Premier Outlet Budapest, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, La Galleria Parma i przyszłe inwestycje w Europie.
Designer Outlet Gdańsk to funkcjonujące od 2005 roku (od lipca 2017 pod obecną nazwą), jedyne na Pomorzu centrum typu Outlet oferujące ponad 100 marek, takich jak między innymi Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Nike, czy Benetton, w cenach 30-70% niższych niż w regularnych centrach handlowych. Chętnie odwiedzane jest przez mieszkańców Pomorza nie tylko ze względu na codzienne przeceny. Przyjemność pobytu w centrum zapewniają również część restauracyjna, plac zabaw, bezpłatny parking na ponad 1000 aut i architektura stylizowana na tradycyjną skandynawską wioskę rybacką, z własną 24 metrową latarnią morską.

Źródło: Materiał sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.