Magic Mike powraca na ekrany kin! (KONKURS)

10 Lip

3 lipca w Multikinie ruszyła sprzedaż biletów na najgorętszy film tego lata – „Magic Mike XXL”. Komedia trafi do kina 17 lipca, ale już teraz można zająć najlepsze miejsca na sali, aby zobaczyć seksowne show. Z tej okazji portal my3miasto.pl we współpracy z Multikino Polska przygotował dla naszych czytelniczek niezwykły konkurs, w którym do wygrania są gadżety związane z filmem. Sprawdźcie szczegóły! 

Gwiazdy światowego hitu Magic Mike z 2012 roku: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez oraz Gabriel Iglesias ponownie zagrają razem w sequelu tej produkcji – Magic Mike XXL.

Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu – wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę – Magic Mike’a.

W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

Bilety na pierwsze przedpremierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

UWAGA: Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie i wygraj gadżety związane z filmem „Magic Mike XXL”!

W jakiej scenografii chciałabyś zobaczyć chłopaków z Kings of Tampa na organizowanej przez Ciebie imprezie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (16 lipca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MAGIC MIKE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najbardziej kreatywnych, najciekawszych odpowiedzi. Po zakończonym konkursie skontaktujemy się ze zwycięzcą w sprawie ustalenia szczegółów odbioru nagrody.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 16 lipca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.