„Ludzie inteligentni” (KONKURS)

5 Lis

18.11.2019 o godz. 17:30 i godz. 20:00 w Teatrze Muzycznym w Gdyni będzie można obejrzeć sztukę „Ludzie inteligentni”. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia!

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny…

Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus… A nas, jak zwykle, będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet. Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na koleją przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Obsada:
Renata Dancewicz
Magdalena Stużyńska
Izabela Kuna
Szymon Bobrowski
Rafał Królikowski
Bartłomiej Topa

Czas trwania: 85 minut bez przerwy

Bilety w cenie 75/90/110/125/120 zŁ dostępne na 34art.pl.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Ludzie inteligentni” na godz. 17:30.

                                        Kto wyreżyserował sztukę „Ludzie inteligentni”?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (14 listopada) do godziny 15.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – LUDZIE INTELIGENTNI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Zaproszenia zostaną rozlosowane spośród osób, które wyślą nam e-mail z prawidłową odpowiedzią. 

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 14 listopada, do godziny 15:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na spektakl „Ludzie inteligentni”.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fundatorem zaproszeń jest Impresariat 34art.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.