Łowcy.B w Gdyni (KONKURS)

28 Sty

8 lutego na scenie w Sali Zarządu Portu Gdynia wystąpi kabaret Łowcy.B. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

Łowcy.B to kabaret – teatr absurdu, który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego, a konkretnie jego filii w Cieszynie. Tam właśnie na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne, że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA odbywający się w Krakowie.

W niezwykle inteligentny i przyjazny sposób kabaret wciąga w swój spektakl widza. Nie jest tu ważna powierzchowność (co widać po ich jedynych w swoim rodzaju strojach), ale wrażliwość i dystans, nie tylko do otaczającego nas świata ale również do nas samych. To jedyny kabaret, który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. Ich spektakle to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką. Cała ta mieszanina przyprawiła już wielu ludzi o ból mięśni w okolicy przepony. Dasz się wciągnąć?

Łowcy.B wystąpią Sali Zarządu Portu w Gdyni 8 lutego (sobota) . Wejściówki w cenie 50-70 zł do nabycia poprzez stronę internetową oraz przy wejściu na spektakl. Start: godzina 20.00.

Łowcy.B 1

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj jedno z podwójnych zaproszeń na spektakl.

Jak nazywa się wytwórnia kabaretu Łowcy.B?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (6 lutego) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ŁOWCY.B. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzoneni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 6 lutego, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych! 

One Reply to “Łowcy.B w Gdyni (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.