Łowcy.B z nowym programem! (KONKURS)

26 Lis

„CZTERECH JEŹDŹCÓW APOPAKLIPSY” to tytuł kolejnego, najnowszego programu kabaretu Łowcy.B. Od 2015r, kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę, to już ich trzeci program.
Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na występ, który odbędzie się już 6 grudnia, o godz. 20:00 w Sali Teatralnej NOT w Gdańsku.

Ich skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, są o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewają, niektóre podkreślają, a niektóre – po prostu bawią. Dążą do tego, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach które podejmują w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.

Cała opowieść, jak na Łowców przystało, jest mocno abstrakcyjna, więc przygotujcie się na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!)

ŁOWCY.B są dumni z tego programu, uważają, że wykorzystali w nim cały swój potencjał, który mają w sobie. Uważają się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahają się wszystkich swoich atutów na Was użyć!

Zobacz czym zastąpili sweterki, jakie zespoły muzyczne ich inspirują, czy udało im się wyjść z escape roomu, jakie mają pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.

Kiedy? 6.12.2017, godz. 20:00
Gdzie? Gdańsk, Scena Teatralna NOT, ul. Rajska 6
Bilety: 55/75/95 zł
Do nabycia: Biletyna, KupBilecik, eBilet,
Organizator: Impresariat34art.pl tel: 731 323 364 oraz 881 202 796.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl kabaretu ŁOWCY.B.

                                Od którego roku kabaret ŁOWCY.B występuje jako kwartet?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (4 grudnia) do godziny 14:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ŁOWCY.B. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 4 grudnia, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl kabaretu ŁOWCY.B.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.