Listopadowe Kino Na Obcasach z premierą „Love, Rosie” (KONKURS)

24 Lis

W kolejnej odsłonie cyklu „Kino na obcasach” w Multikinie, z przedpremierowym pokazem filmu „Love, Rosie”, mieszkanki Trójmiasta i okolic wezmą udział już 25 listopada. Ekranizacja bestsellerowej powieści Cecelii Ahern, autorki „P.S. Kocham Cię”, to historia miłości opartej na wieloletniej przyjaźni, która napotyka na swojej drodze wiele przeszkód. Czy uczucie przetrwa? Przekonajcie się same – wystarczy rozwiązać konkursową zagadkę! 

Rosie i Alex znają się od dzieciństwa. Gdy Alex wyjeżdża z Dublina do Ameryki, ich wieloletnią przyjaźń czekają ciężkie chwile. Czy znajomość przetrwa lata rozłąki i tysiące kilometrów? Czy zaryzykują wszystko dla rodzącej się między nimi miłości?

Film to wzruszającą powieść o szukaniu miłości i własnej recepty na szczęście, o zabawnych nieporozumieniach i poważnych zaniedbaniach, które oddalają ludzi od siebie. To także, a może przede wszystkim, opowieść o mocy, jaką daje pewność, że gdzieś, choćby na końcu świata, jest ktoś, kto zrozumie wszystkie twoje, nawet te najbardziej dziwaczne myśli.

Bilety na listopadowe „Kino na obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl. Seans startuje o godzinie 20.00, we wtorek 25 listopada w wybranych kinach sieci Multikino. Panie z Trójmiasta zobaczą film w Multikinie w Gdańsku i w Gdyni.

KnO-listopad_PLAKAT

UWAGA: Znajdź na naszej stronie internetowej artykuły dotyczące wydarzeń w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim i odpowiedz na pytanie: kiedy i w jakich okolicznościach dach bryły GTS został po raz pierwszy otwarty w trakcie trwania spektaklu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (24 listopada) do godziny 18.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 listopada, do godziny 18.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.