Listopadowe improwizacje w Operze (KONKURS)

16 Lis

Po tygodniowej przerwie Teatr Impro Sopot powrócił ze spektaklem IMPRO ATAK. Najbliższy występ zaplanowano na 21 listopada. Start: 19.00. Mamy dla Was zaproszenia! 

 Zapraszamy na wspaniałą interaktywną rozrywkę, która wprowadzi w stan psycho-fizycznego relaksu. Spowoduje, że na chwilę człowiek zapomni o problemach. Ponownie na naszych oczach aktorzy wraz z reżyserem i prowadzącym dokonają heroicznego i wymagającego nadzwyczajnych umiejętności zadania – wykreowania spektaklu ad hoc na podstawie inspiracji podanych przez publiczność. Miejsce akcji, kto jest kim itd. określa widz. Reszta to już tylko kunszt i wyobraźnia aktorów – zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

Sopocki Spektakl „Impro Atak” jest zbiorem małych form. Do września br. obejrzało go 7 tysięcy widzów na 48 przedstawieniach w Łodzi oraz 2 tysiące na 15 przedstawieniach w lipcu i sierpniu w Sopocie.

W sopockim Teatrze Impro występują aktorzy Teatru Nowego w Łodzi: Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Wojtek Oleksiewicz oraz Zorak, Lilu, Janek Jakubowski,Magdalena Prochasek, Piotr Gawron-Jedlikowski oraz znakomici muzycy Sławomir Bartkiewicz i Sławomir Badowski. Prowadzący – Jacek Stefanik.

Spektakle odbędą się w siedzibie Teatr Impro Sopot, czyli Sali Koncertowej PKF w Operze Leśnej w Sopocie. Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Bilety do nabycia przed spektaklem oraz za pośrednictwem strony internetowej. Kolejne spektakle zaplanowano w następujących terminach: 5.12 oraz 12.12.

impro 2015 plakat

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na najbliższą prezentację spektaklu „Impro Atak”!

Wymień co najmniej cztery imprezy współprodukowane przez BART.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (19 listopada) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 listopada, do godziny 14:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem nagród jest Tygodnika Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.