Letnie wariacje ImproAtaku (KONKURS)

8 Lip

20, 21 i 22 lipca o godz. 19:00 odbędą się kolejne spektakle ImproAtaku. Tradycyjnie mamy dla Was podwójne zaproszenia do Polskiej Filharmonii Kameralnej w Sopocie (teren Opery Leśnej).

„Impro” to nowy, dynamicznie się rozwijający światowy nurt teatralny, którego istotą jest improwizacja. Aktorzy wraz z reżyserem i prowadzącym podejmują się na scenie heroicznego i wymagającego nadzwyczajnych umiejętności zadania – wykreowania spektaklu ad hoc na podstawie rzucanych przez publiczność zadań. Miejsce akcji, kto jest kim, czym się to kończy itp. określa widz. Reszta zależy od natchnienia, błyskotliwości i zdolności zespołu.

Pierwszy sopocki spektakl nowego teatru nosi tytuł „Impro Atak” i jest zbiorem 6-7 małych form. Od stycznia wystawiany jest także z wielkim powodzeniem w Teatrze Nowym w Łodzi (6 tysięcy widzów, 42 spektakle). Jego twórcą jest Jacek Stefanik – aktor, muzyk, od 5 lat jeden z trenerów nurtu Impro w Polsce. Występujący to: Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Wojtek Oleksiewicz, Michał Bieliński aktorzy Teatru Nowego w Łodzi, Marcin Szymański czyli Zorak – mistrz polski w beat box, Lilu – wybitna wokalistka i raperka, Janek Jakubowski aktor Teatru Małego w Lodzi, Piotr Gawron – Jedlikowski nowy D’Artagnan w musicalu Teatru Capitol z Wrocławia oraz znakomity muzyk Sławomir Bartkiewicz.

Bilety do nabycia w następujących punktach sprzedaży: Opera Leśna (ul. Moniuszki 12, Sopot) oraz Punkt Informacji Kulturalny Sopot (Plac Przyjaciół Sopotu), a także na stronie internetowej www.operalesna.sopot.pl.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na ImproAtak!

                     Jak ma na imię, kolejny po Haroldzie, bohater długiej formy?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (19 lipca) do godziny 9:30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi (wg kolejności zgłoszeń).

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 lipca, do godziny 9:30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.