Letnia edycja PKT stawia na wymianę doświadczeń

28 Maj

2 czerwca (czwartek) o godzinie 17:00 w O4, sali konferencyjnej Olivia Business Centre odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto. To jedyne, na taką skalę, darmowe spotkanie kobiet biznesu w Trójmieście. Ostatnio wejściówki rozeszły się w 45 sekund! Czy teraz padnie rekord?

Podczas spotkania odbędą się 2 prelekcje kobiet funkcjonujących na co dzień w biznesie.
Jako pierwsza wystąpi Aleksandra Nowotarska, team leader w PwC Center of Excellence, która opowie o przywództwie przyszłości, kobiecie w roli lidera oraz swoich doświadczeniach związanych z kierowaniem zespołem.

Drugą zaś prelegentką będzie Izabella Piekarska, business coach, psycholog, oraz trenerka rozwoju osobistego i biznesu, której zadaniem będzie zainspirowanie uczestniczek do działania przy użyciu autorskiej metody rozwoju potencjału.

Głównym punktem spotkania będzie moderowana sesja networkingowa, która umożliwi zapoznanie się uczestniczek, wymianę doświadczeń i wizytówek.

Zapisy ruszają 29.05 (niedziela) o godzinie 20:00. Link będzie dostępny na wydarzeniu na Facebooku.

W tej edycji stawiamy na wymianę doświadczeń – mówi Karolina Małkowska, koodrynatorka projektu w Trójmieście. – W ankietach, które przeprowadziłyśmy w marcu spotkałyśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat naszych spotkań. Wiele kobiet jednak zaznaczało, że brakowało im czasu na rozmowę z innymi uczestniczkami. Wiemy jak cenne mogą okazać się te rozmowy, dlatego przy okazji następnego spotkania, zamiast trzeciej prelekcji, odbędzie się moderowana sesja networkingowa, którą poprowadzi doświadczona w tym temacie Agnieszka Tokarska.

Marcowe spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto cieszyło się wyjątkowym zainteresowaniem, a wejściówki (60 miejsc) rozeszły się w 45 sekund! To jedyne, na taką skalę, bezpłatne spotkanie Kobiet Biznesu w Trójmieście. Zupełnie za darmo, poza dawką pozytywnej energii, inspiracjami i cennymi kontaktami uczestniczki otrzymają pełne zniżek i prezentów pakiety startowe, poczęstunek i możliwość wygrania wielu nagród w konkursie wizytówkowym.

pk1

„Przedsiębiorcza Kobieta” to ogólnopolski, innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy jego realizacji jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fot.tyt.: Zespół Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl z przyjemnością patronuje spotkaniom Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.