Lechia zagra z VfL Wolfsburg (KONKURS)

8 Lip

Już 12 lipca na bursztynowym stadionie podopieczni trenera Jerzego Brzęczka zagrają z wicemistrzem i zdobywcą Pucharu Niemiec – VfL Wolfsburg! A my mamy dla Was podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć prawidłowo na zadane pytanie.

Jeśli ktoś zaplanował lipcowy urlop w Trójmieście, nie będzie miał powodów do narzekań. Gdańsk w pierwszym miesiącu wakacji będzie z pewnością polską stolicą piłki nożnej i to na najwyższym z możliwych poziomie! Na mecze z Lechią Gdańsk przyjadą trzy europejskie marki – Juventus, Schalke oraz VfL Wolfsburg. Dodatkowo 17 lipca na PGE Arenie zainauguruje polska Ekstraklasa (mecz z Cracovią, godz. 20.30).

12 lipca o godz. 13.30 na PGE Arenie Biało-Zieloni podejmą drużynę, w składzie której grają tacy piłkarze jak Andre Schurrle, Kevin De Bruyne, Nicklas Bendtner czy Gustavo.

Spotkanie odbędzie się w ramach ekskluzywnego programu Bundesliga World Tour, transmitowanego do ponad 150 krajów na świecie.

Bilety na mecz z VfL Wolfsburg:

Organizatorem meczu Lechia Gdańsk VfL Wolfsburg jest agencja PSP Polish Sport Promotion. Bilety w cenach 80 zł trybuna czerwona, 60 zł trybuna żółta i 40 zł trybuny zielona i niebieska dostępne są na stronie booklik.com.

Specjalna oferta dla kibiców Lechii: Zakup biletu na mecz Lechii z Schalke 04 Gelsenkirchen (bilety kupisz TUTAJ) upoważnia do nabycia biletu na mecz Lechii z VfL Wolfsburg, który odbędzie sie 12 lipca w promocyjnej cenie!

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na mecz Lechii z wicemistrzem Niemiec.

Ile metrów kwadratowych liczy największy park rozrywki w Trójmieście  FUN ARENA – zlokalizowany przy PGE ARENA?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (9 lipca) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – VfL Wolfsburg. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail, nr PESEL oraz telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 lipca, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na udostępnienie Organizatorowi meczu danych osobowych, adresu e-mail oraz nr PESEL (warunek wystawienia biletu).

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fot.tyt. www.facebook.com/LechiaGdansk

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.