Lato rozpoczęło się w Gdyni (FOTO)

23 Cze

21 czerwca, w Gdyni odbyła się inauguracja letniego sezonu – Cudawianki 2014. Z tej okazji na plaży oraz w kilku innych lokalizacjach w mieście odbyły się liczne koncerty oraz atrakcje dla wszystkich przybyłych.

Głównymi muzycznymi gwiazdami Cudawianków 2014 byli: Rebeka, O.S.T.R. oraz Gentleman & The Revolution, którzy wystąpili na Plaży Śródmieście. Na scenie zlokalizowanej przy gdyńskim InfoBoxie zagrali m.in. State Urge oraz Juha.

Oprócz muzycznych akcentów, przygotowano również specjalne strefy, w których każdy mógł odnaleźć coś dla siebie. W Plażowej Strefie Rekreacji swoich sił pod okiem instruktorów można było spróbować w bodyboardingu, windsurfingu i skimboardingu. Ekostrefa oferowała warsztaty, pokazy i prelekcje mające na celu promowanie ekologicznego trybu życia. W ramach aktywności w strefie eko, można było stworzyć naturalne kosmetyki, biżuterię recyklingową oraz zadbać o swój jednoślad przy pomocy serwisu Zdrowy Rower. Nie zabrakło wyplatania wianków, które królowały na głowach uczestników imprezy.

O pełne brzuchy zadbano w strefie Food Trucks, gdzie swoją mobilną kuchnię otworzyli między innymi: Carmnik, Belgijki, Surf Burger oraz Muka Bar. Strefą debiutującą na tegorocznych Cudawiankach było Coastline Meeting, w którym muzyczny popis dało kilkunastu DJ’ów i producentów z Trójmiasta.

belka-galeria2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.