L.U.C & REBEL BABEL | koncert (KONKURS)

28 Lut

Międzynarodowy Nieograniczony Big Band Folkowo-Hip-Hopowy wystąpi 4 marca w Teatrze Szekspirowskim. Czekają na Was zaproszenia na ten niezwykły koncert.

REBEL BABEL to eksperymentalny, nowatorski projekt, który angażuje i zaprasza do orkiestry muzyków z różnych miast i poprzez wibracje żywych instrumentów wydmuchuje pozytywne emocje do społeczeństwa. Kolektyw złożony z kompozytora i performera Jana Feat’a, rapera i performera L.U.C (nagrodzonego m.in. Paszportem Polityki i Mateuszem Trójki) oraz dydaktyka akademickiego i aranżera Adama Lepki, przemierza Europę organizując kolejne surrealne performensy oraz mikro i makrokoncerty.

REBEL BABEL to również międzynarodowa, wielojęzykowa orkiestra orkiestr dętych – wkrótce być może największy zespół świata. To platforma spotkań muzyków, tekściarzy i kompozytorów z różnych regionów Europy. Celem projektu jest kreowanie dialogu, łączenie kultur i stylistyk, zawodowców i amatorów, przaśności i futuryzmu.

Międzynarodowa orkiestra orkiestr Rebel Babel Ensemble została założona w 2015 r. przez John’a Feat. duńskiego kompozytora i performera polskiego pochodzenia. Orkiestra wykonuje liczne akty muzyczne w najróżniejszych przestrzeniach i konfiguracjach, a finalnie ma to być największy zespół świata. Jego zadaniem będzie eksploracja indywidualności brzmieniowych i werbalnych Europy oraz kreowanie kooperacji muzyków starego kontynentu.

W Teatrze Szekspirowskim orkiestrą towarzyszącą będzie Orkiestra Dęta Gminy Wejherowo.

Na scenie wystąpi również Marcelina:

Skład REBEL BABEL w Gdańsku:

L.U.C
Radek Bednarz – Bas
Marcin Rak – perkusja
Core squad – 4 osobowa sekcja dęta

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zdobądź podwójne zaproszenie na koncert w GTS.

                                                  Jak naprawdę nazywa się L.U.C?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (3 marca) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – L.U.C. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 3 marca, do godz. 9:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert w GTS.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fot.tyt.: L.U.C REBEL/L.Gawroński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.