Kultowa Molesta w sopockim Sfinksie

11 Lis

Czwartkowa propozycja sopockiego klubu Sfinks700 to obowiązkowa pozycja dla każdego fana klasycznego rapu. W ramach cyklu „Pionierzy stylu” na scenie pojawi się Molesta. Tej nocy główny nacisk skład położy na materiał z epickiego krążka – Skandal.

Wyprodukowany przez DJ-a 600V, firmowany nazwą Mistic Molesta (tak się wtedy nazywali), wydany w 1998 roku album „Skandal” to jeden z kamieni węgielnych polskiego hip-hopu. „Wiedziałem, że tak będzie”, „Się żyje”, „Osiedlowe akcje” – na tej płycie każdy numer to klasyk. Z dumą informujemy, że właśnie 14 listopada na scenie sopockiego Sfinks700 – Vienio, Włodi i Pelson oraz dj B cofną dla nas czas. – zachęcają organizatorzy.

Jako support wystąpią reprezentanci Miejskiego Dystryktu, działający na trójmiejskiej scenie od 2002 /2003 roku: Pióro, Feto i DJ Lolo. Koncert startuje o 21.00 w sopockim klubie Sfinks700 (ul. Mamuszki 1). 

Bilety w cenach: 30 zł i 35 zł (w dniu koncertu) do kupienia w następujących punktach sprzedaży: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce. Sprzedaż internetowa – www.ticketpro.pl.

ZOBACZ WIDEO: Vienio zaprasza na koncert MOLESTY  w Sopocie!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<< 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.