Konferencja progressDay. Nie czekaj, działaj!

13 Paź

Zbudowanie silnej pozycji na rynku w trudnych okolicznościach, jest możliwe. Udowodniły to m.in. takie marki jak: LPP S.A., Kemira, Blue Media S.A. czy 102 Group. Przedstawiciele tych firm już 14 października br. podczas 6 odsłony Konferencji progressDay – nie czekaj, działaj! opowiedzą o swoich doświadczeniach w tym zakresie. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w formie online.

Funkcjonowanie wielu branż w obecnym czasie zmieniło się z dnia na dzień. Zaproszeni przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku i w Gdyni prelegenci, w trakcie tegorocznej konferencji progressDay, nie czekaj, działaj! będą rozmawiali o zmianach, jakie przez ten rok zaszły w biznesie. Odpowiedzą na pytanie: jakie są najlepsze rozwiązania w dobie kryzysu, czy koronawirus zmienił coś na lepsze w zarządzaniu firmami, co jest dziś kluczem do sukcesu? Poruszony zostanie również temat rekomendacji dla firm w zakresie dobrego przygotowania się do zmian, ale przede wszystkim uczestnicy konferencji odpowiedzą na pytanie: Jak rozwijać biznes w dzisiejszej rzeczywistości?

W tym roku zmieniamy formułę konferencji, idziemy w tematy szeroko biznesowe. Chcemy dowiedzieć się, w jaki sposób budować firmę, zarządzać nią w tych trudnych czasach. Jak na kryzysie zbudować przewagę konkurencyjną i w jaki sposób kierować firmą, aby wyjść z niego zwycięsko. Do tego celu zaprosiliśmy czterech interesujących ekspertów: Maję Paradecką i Martę Siudak z Kemira Gdańsk, Tomasza Stefunko, menedżera Visual Communication CROPP, LPP S.A. oraz Arkadiusza Bulca, Business Development Manager w Blue Media, którzy nie tylko pomogli swoim firmom przetrwać pandemię, ale również swoim działaniem pokazali w jaki sposób sytuacja kryzysowa, może być wspaniałym początkiem nowej ery dla rozwoju marki – przekonuje Tomasz Smorgowicz, opiekun merytoryczny konferencji, wykładowca WSB, ekspert ds. CSR, strategii komunikacyjnych oraz budowania marek.

Konferencja odbędzie się 14 października br. w godzinach 11.00 – 15.00 w formule online. Dostęp do konferencji otrzymają zarejestrowane osoby – drogą mailową. Konferencja będzie podzielona na 4 panele tematyczne, na końcu zwieńczona wspólną dyskusją ekspertów. Konferencję poprowadzi Tomasz Smorgowicz, wykładowca WSB, ekspert ds. CSR, strategii komunikacyjnych oraz budowania marek. Organizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku i w Gdyni.

Więcej: Tutaj.

Zapisy: Tutaj.

Źródło: Informacja prasowa.

2 Replies to “Konferencja progressDay. Nie czekaj, działaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.