Konferencja Biznesowa MAKE YOUR BUSINESS BETTER (PATRONAT)

20 Lis

22 listopada 2018 w godz. 17:30–20:30 w SSW odbędzie się konferencja biznesowa organizowana przez Lady Business Club. Temat spotkania: MAKE YOUR BUSINESS BETTER „Jak skutecznie sprzedawać i utrzymać płynność finansową?”

AGENDA SPOTKANIA:

17:30 Rejestracja uczestników i nawiązywanie relacji

18:00 Początek spotkania – powitanie uczestników przez Rektor szkoły prof. dr hab Teresę Martyniuk

18:05 Przedstawienie koncepcji spotkań i zakresu działania Lady Business Club Business Women Foundation – Emilia Bartosiewicz i Beata Block

I część: MAKE YOUR BUSINESS BETTER

18:15 Zwiększ swoją płynność finansową – jak faktoring może pomóc w rozwoju biznesu – Alicja Jędrzejewska, Idea Money

– Czym jest faktoring i jak może pomóc w zwiększeniu płynności finansowej?
– Jak płynność finansowa może pomóc w rozwoju biznesu?
– Jak mądrze inwestować aby rozwijać swój biznes?

19:00 Sesja pytań do prelegenta

19:10 Skąd się biorą handlowe porażki i jak im zapobiegać? Filozofia sprzedaży wg Sandler Training Jacek Czarnowski – Cetus Consulting

– Najważniejsze przyczyny handlowych porażek
– Analiza procesu sprzedaży od strony kupującego
– Jak skutecznie zmienić swój sposób na sprzedawanie?
– Jak przygotować się do rozmów sprzedażowych?
– Jak nie obniżać ceny? Jak dbać o rentowność własnej sprzedaży?
– Jak przygotować ofertę? Jak domykać sprzedaż?

19:50 Sesja pytań do prelegenta

II część: TELL YOUR STORY

20:00 23 lata w biznesie – czego nauczyłam się i z czego jestem dumna prowadząc własną firmę? Joanna Bochyńska – Pracownia Projektowa Jota

20:10 Podsumowanie spotkania i czas na nawiązanie relacji

20:30 Zakończenie spotkania

Prowadzisz biznes minimum dwa lata? Przyjdź i poznaj ciekawe, ambitne i przedsiębiorcze kobiety z Twojego regionu, promuj swoją firmę, nawiąż aktywne i trwałe relacje biznesowe. Podziel się Twoją cenną wiedzą i doświadczeniem oraz w zaufanym gronie przedsiębiorców porozmawiaj o prowadzeniu własnego biznesu. Poczuj jaka siła drzemie w społeczności Lady Business Club oraz PROMUJ SIEBIE I SWOJĄ FIRMĘ.

GOŚCIE:

Alicja Jędrzejewska – specjalistka od nowoczesnych rozwiązań finansowych. 

Jak mało kto, zna tajniki faktoringu – nowoczesnej usługi, która potrafi znacznie poprawić płynność finansową każdego biznesu. W swojej codziennej pracy tworzy produkty odpowiadające zmieniającym się potrzebom polskich firm, których sukces jest dla niej celem nadrzędnym.

Alicja z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą z innymi, jest zagorzałą fanką scrum’a, a największą motywacją do działania są dla niej ukończone z sukcesem projekty.

Jacek Czarnowski – trener biznesu, konsultant i facylitator. Menedżer związany ze sprzedażą i marketingiem od 1993 roku. Przez ponad 16 lat pełnił stanowiska dyrektora sprzedaży lub dyrektora marketingu między innymi na rynku FMCG, mody i usług (firmy Kamis, Fazer, czy Atlantic). Zajmował się także tworzeniem i sprzedawaniem konceptów franczyzowych.

Prywatnie instruktor kajakarstwa – prowadził wiele spływów kajakowych w Polsce i za granicą.

Tell Your Story – nowy cykl prezentacji historii biznesu polskich przedsiębiorców. Jako pierwsza wystąpi Joanna Bochyńska – architekt IARP, członek SARP, od 23 lat dyrektor zarządzający i właściciel biura architektonicznego JOTA.

Spotkanie prowadzi: Emilia Bartosiewicz – założycielka i prezes Lady Business Club Business Women Foundation, właścicielka Imagine Yourself Sp. z o.o., redaktor naczelna portalu LadyBusiness.pl, ekspert od osobistego PR w sieci oraz Beata Block – współwłaścicielka RDL Hydraulics z Pomorza, prezes Odziału Północnego LBC Business Women Foundation

Pierwszy raz na naszym spotkaniu?

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o naszych spotkaniach i działalności zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.ladybusinessclub.com. Od 2011 r. regularnie spotykamy się w 4 miastach w Polsce, organizujemy Brainstormy z ekspertem, konferencje biznesowe MAKE YOUR BUSINESS BETTER, plebiscyt LADY BUSINESS AWARDS. cykl wywiadów i ebooków TELL YOUR STORY – zachęca Emilia Bartosiewicz. I dodaje: – Naszą misją jest edukowanie i łączenie kobiet biznesu, właścicielek firm prowadzących biznes minimum 2 lata lub zarządzających na stanowiskach managerskich minimum 4 lata. Omawiamy tematy, dzięki którym polscy przedsiębiorcy mogą lepiej i skuteczniej prowadzić biznes o oparciu o najnowszą wiedzę, trendy oraz cenną wiedzę ekspercką. Pamiętaj, że Twój wizerunek to Twoja wizytówka, dress code spotkań to Business Casual.

Termin i miejsce: 22.11.2018 / godz. 17:30–20:30 / Sopocka Szkoła Wyższa / Sopot / ul. Rzemieślnicza 5

Bilety: sklep.ladybusinessclub.com/sklep/konferencja-sopot-22-11-2018/

Partner spotkania: Sopocka Szkoła Wyższa

Sponsor spotkania: Idea Money

Patronat: Pomorski Klub Biznesu, my3miasto.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.