Koncert świąteczny Małgorzata Walewska&Gary Guthman (KONKURS)

6 Gru

Znakomita polska mezzosopranistka Małgorzata Walewska i amerykański trębacz Gary Guthman to gwiazdy koncertu Christmas Songs, z którym w grudniu 2017 wyruszą w świąteczną trasę koncertową po Polsce. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na występ, który odbędzie się już 14 grudnia o godz. 20:00 w Filharmonii Bałtyckiej.

Ich występ jest wyjątkowym połączeniem najwyższej formy klasyki operowej i jazzu. Solistom towarzyszyć będą znakomici muzycy z Gary Guthman Jazz Quartet – Wojtek Gogolewski na fortepianie, Paweł Pańta na gitarze basowej i kontrabasie oraz Cezary Konrad na perkusji. Trasa obejmie takie miasta jak: Ostrowiec Świętokrzyski, Toruń, Łódź, Zabrze, Gdańsk, Szczecin, Wrocław i Warszawę. W programie koncertu spotkają się dwie muzyczne tradycje – polska i amerykańska. Będzie można usłyszeć kolędy, takie jak Lulajże Jezuniu czy Mizerna cicha i najbardziej znane anglojęzyczne piosenki bożonarodzeniowe, jak Let it Snow czy Santa Claus Is Coming to Town. Oto jak Małgorzata Walewska mówi o współpracy z Garym i jego kwartetem: “W moim kalendarzu te koncerty widnieją jako “Święta z Garym“. Bardzo się cieszę na ten projekt ponieważ mam możliwość spędzić dużo czasu z fascynującymi muzykami jazzowymi. Uczę się od nich innego podejścia do sztuki niż w świecie klasycznym, gdzie wszystko jest od dawna zaplanowane. Muszę się otworzyć na swobodę, na improwizację, a mam szczęście uczyć się od najlepszych! Myślę, że współpraca z Garym Guthmanem rozwinie mnie jako artystkę w zupełnie nowym kierunku. Jest to niebywale inspirujące!”, i dodaje “Uważam, że bilet na ten koncert jest najlepszym prezentem mikołajkowym jaki można dać ukochanej osobie!”. Gary Guthman na pytanie jak się pracuje z diwą operową odpowiada: “Wiemy, że diwy operowe są w stanie wszystko poświęcić dla swojego talentu. Małgorzata Walewska jest jedną z najbardziej oddanych artystek jakie znam, i nie chodzi mi tylko o doskonalenie warsztatu wokalnego, lecz także o przyjmowanie nowych wyzwań artystycznych.”

Koncert Christmas Songs wprowadza w gwiazdkową atmosferę i znakomity nastrój, jest idealną okazją do poczucia magii Świąt w przedwigilijnym stresie!

Bilety do nabycia TUTAJ!

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na świąteczny koncert w Filharmonii Bałtyckiej.

                              Jaki nazywa się typ głosu, którym śpiewa Małgorzata Walewska?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (12 grudnia) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KONCERT ŚWIĄTECZNY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 grudnia, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia na koncert w Filharmonii Bałtyckiej.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem zaproszeń jest Agencja Sosimple.

One Reply to “Koncert świąteczny Małgorzata Walewska&Gary Guthman (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.