Koncert One Direction w Multikinie (KONKURS)

14 Lip

Multikino i Sony Music Poland zapraszają na nowy cykl koncertów Back2Music Fest –największe gwiazdy muzyki, największe sale, najbardziej spektakularne produkcje koncertowe na świecie w kinowej sali. Najbliższy seans w ramach cyklu to koncert One Direction “Up All Night” w ramach 5-tych urodzin zespołu 16 lipca – mamy dla Was bilety! 

Ikony popu, mistrzowie gitarowego brzmienia, bożyszcza nastolatek. Multikino i Sony Music Poland zaprasza na zapis koncertu boysbandu nr 1 na świecie – czwórki chłopaków z One Direction. Pośród 16 zarejestrowanych piosenek, fani 1D usłyszą nie tylko hity z debiutanckiego krążka „Up All Night”, ale także popularne przeboje, które prezentowali podczas eliminacyjnych odcinków programu X Factor, od udziału w którym rozpoczęła się ich kariera.

Wśród muzycznych niespodzianek, które fani zespołu będą mieli okazję usłyszeć już 16 lipca w Multikinie znalazły się takie perełki, jak „Use Somebody” Kings Of Leon, „Torn” Natalie Imbruglii, czy też „Valerie” Marka Ronsona i Amy Winehouse. One Direction mogą się pochwalić pierwszym miejscem w na Wyspach, w Stanach oraz 1,5 milionem sprzedanej debiutanckiej płyty zaledwie w pięć miesięcy od premiery.

Koncert One Direction „Up All Night” w ramach cyklu koncertów „Back2Music Fest” pokazany zostanie 16 lipca 2015 do wybranych kin sieci Multikino i Silver Screen: Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław – Pasaż, Rybnik, Koszalin, Włocławek, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Radom, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Kielce, Tychy, Lublin, Katowice, Olsztyn. Bilety w cenie 12 zł do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

Ile egzemplarzy pierwszej płyty grupy One Direction zostało sprzedanych w pierwsze cztery tygodnie po premierze? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (15 lipca) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ONE DIRECTION. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną autorki najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi. Przypominamy, że seanse w ramach „Kina na obcasach” przeznaczone są wyłącznie dla pań.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 15 lipca, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.