Koncert dla Mieszkańców w Operze Leśnej (KONKURS)

5 Wrz

Doroczny Koncert dla Mieszkańców odbędzie się w niedzielę 9 września, o godzinie 18.00. Koncert tematycznie nawiązuje do przypadającego w tym roku 60-lecia Kabaretu Starszych Panów, którego twórcami byli Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski. Dla naszych Czytelników mamy konkurs z podwójnymi zaproszeniami do wygrania!

Podczas koncertu usłyszycie największe przeboje Kabaretu takie jak „Walc Embarras”, „Kaziu, zakochaj się”, „Jeżeli kochać to nieindywidualnie”, „Już kąpiesz się nie dla mnie” i wiele innych.Zaprezentowane zostaną również mniej znane utwory. Piosenki w nowych aranżacjach i świetnych interpretacjach gwiazd (Joanna Trzepiecińska, Kacper Kuszewski).

Koncert poprowadzi dziennikarka, specjalistka, zajmująca się twórczością Przybory – Teresa Drozda. Artystom towarzyszyć będzie Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego oraz Zespół Muzyczny. Całość reżyseruje Piotr Kosewski.

Koncert dla Mieszkańców jest finałem III Festiwalu Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.

Bilety w cenie: 10 zł (5 zł z Kartą Sopocką) do nabycia w kasie Opery Leśnej, ul. Moniuszki 12 lub w Punkcie Informacji Kulturalny Sopot na Placu Przyjaciół Sopotu, a także na: www.operalesna.pl, www.bart.sopot.pl.

Organizatorami koncertu jest Miasto Sopot oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART.
Koncert zrealizowano ze środków finansowych Miasta Sopotu.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do Opery Leśnej na Koncert dla Mieszkańców!

    Podaj co najmniej trzech artystów, którzy wystąpili w programach Kabaretu Starszych Panów

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (6 września) do godziny 17.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KONCERT DLA MIESZKAŃCÓW. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 6 września, do godz. 17.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone na Koncert dla Mieszkańców w Operze Leśnej.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.