Komputronik Biznes i Fundacja Carrots w Trójmieście

17 Maj

21 maja w Gdańsku odbędzie się spotkanie Geek Girls Carrots i Komputronik Biznes. Podczas wydarzenia odbędą się prelekcje specjalistek z branży IT, będzie też czas na networking. To pierwsze z trzech wydarzeń, zaplanowanych wspólnie przez integratora IT i Fundację Carrots.

Komputronik Biznes, który na co dzień m.in. doradza, opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, modernizacji i integracji systemów informatycznych, zaprasza na pierwsze spotkanie przygotowane razem z Fundacją Carrots, która zajmuje się aktywnym poszerzaniem wiedzy i promowaniem kobiet w środowisku informatycznym.

Podczas Geek Girls Carrots w Gdańsku swoimi doświadczeniami podzieli się Ania Skowina, Inżynier Wsparcia Sprzedaży Obszaru Sieciowego w Komputronik Biznes, podczas prelekcji „Inny kolor marchewki… czyli o kobietach w IT z punktu widzenia pre-sales inżyniera w obszarze technologii sieci LAN i WLAN Komputronik Biznes”.

Ci, którzy śledzą nasze działania wiedzą, że Komputronik Biznes chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami, by wspierać rozwój innowacji. Mamy nadzieję, że program stworzony wspólnie z Fundacją Carrots zainteresuje uczestniczki i uczestników spotkań w Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu, a także nowych odbiorców – mówi Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes.

Komputronik Biznes postara się inspirować społeczność poprzez dedykowane wykłady i spotkania networkingowe, a także pokaże możliwości, jakie oferuje potencjalnym pracownikom. W pierwszym roku współpracy Komputronik Biznes i Geek Girls Carrots pojawią się wspólnie w trzech miastach w Polsce i zaoferują uczestnikom nie tylko wykłady branżowe ze specjalistkami, ale też współpracę HR-ową.

                                          >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Spotkania Geek Girls Carrots w całej Polsce to bardzo dobra okazja do poznania potrzeb i oczekiwań kobiet pracujących w branży IT. Chcemy aktywnie angażować się w inicjatywy, które przybliżają nas do ich zrozumienia i stwarzać warunki, w których odsetek płci żeńskiej na tym rynku będzie się zwiększał. Nasze programistki i inżynierki IT chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami – komentuje Magdalena Kaczmarek, HR Biznes Partner w Komputronik Biznes.

Trójmiejskie spotkanie Geek Girls Carrots & Komputronik Biznes odbędzie się 21 maja o godzinie 18.00 w O4 Coworking Olivia Four, przy al. Grunwaldzkiej 472B w Gdańsku. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny ale obowiązują zapisy.
Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.