Komedia o kobietach stworzona przez kobiety (KONKURS)

25 Wrz

30 września w sieci kin Multikino, w ramach cyklu „Kino na obcasach”, Panie będą mogły zobaczyć zabawną komedię o jedenastu kobietach tak zmiennych, jak zmienna jest francuska pogoda. Szalone romanse, burzliwe rozstania, plotki, seks i ci okropni faceci… wszystko to w filmie „Spódnice w górę!” w reżyserii Audrey Dana. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans! 

Najsłynniejsze Francuzki świata w komedii o kobietach, stworzonej przez kobiety. Duża dawka prawdziwej kobiecości, z jej wszystkimi niedoskonałościami jak w „Bridget Jones”, pełna babskiej solidarności rodem z „Lejdis” i łóżkowych przygód niczym z serialu pt. „Sex w wielkim mieście”. Okraszona zmysłowymi piosenkami Imany akcja komedii rozgrywa się w Paryżu – mieście mody i miłości. Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki – jedenaście kobiet, z których każda jest inna, każda doświadczyła czegoś innego i o czym innym marzy.

Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

Kinomanki z Trójmiasta zobaczą film 30 września (wtorek) o godzinie 20.00 w Multikinach w Gdańsku i Gdyni. Bilety na wrześniową edycję spotkania można nabyć od 22 sierpnia w kasach biletowych oraz online na stronie www.multikino.pl.

KnO-wrzesien-Spodnice_w_góre

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

Za jaką rolę reżyserka filmu otrzymała nominację do nagrody Cezar?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (29 września) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KINO NA OBCASACH. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 29 września, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.