Kolosy na początku października

25 Wrz

Znamy nowy termin 22. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów oraz finału nagrody Kolosy za rok 2019. Impreza odbędzie się od 2 do 4 października tego roku, tradycyjnie w dwóch obiektach – Gdynia Arenie i Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Dobre wieści w trudnym czasie dla podróżników i wszystkich, których fascynuje świat – organizatorzy jednej z największych imprez tego typu wspólnie z miastem Gdynia ustalili nowy termin dla tegorocznej edycji imprezy.

Przypomnijmy, że Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów oraz Kolosy pierwotnie miały odbyć się w miniony weekend, od 13 do 15 marca, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Nowy termin, który mogą zapisać w swoich kalendarzach wszyscy zainteresowani to pierwszy październikowy weekend – od 2 do 4 października. Jak zaznaczają organizatorzy, to trudna decyzja, lecz niezbędna, mając na względzie dobro tak ważnego społecznie projektu, jakim od ponad 20 lat są Kolosy.

Impreza nie ulegnie skróceniu, program nie będzie też ograniczony. Tradycyjnie podróżnicy zagoszczą na terenie Gdynia Areny oraz Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. Zmiana terminu imprezy jest jednorazowa, przyszłoroczna edycja jest planowana na drugi pełny weekend marca, jak co roku.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.