Kolejna edycja „Szafy w modzie”

22 Mar

Zwykli ludzie, trzydzieści stoisk i jeszcze więcej ubrań. Park Handlowy Matarnia i IKEA zapraszają do udziału w akcji „Szafa w modzie vol. 2”, gdzie 24 marca będzie można kupić ubrania, buty i dodatki od innych osób w atrakcyjnych cenach.

24 marca, w godzinach od 10.00 do 14.00, w jednym z lokali na terenie Parku Handlowego Matarnia – położonym naprzeciwko C&A – odbędzie się kolejna edycja akcji „Szafa w modzie”. Zbliżająca się wiosna to idealny moment, aby odmienić swoją garderobę – pozbyć ubrań, które od dawna zalegają na dnie szafy i wpuścić do niej trochę wiosny w postaci nowych zdobyczy.

Organizowany przez nas „pchli targ” to miejsce, w którym wszystkie chwyty na upolowanie wymarzonych butów, sukienek, czy spódnic są dozwolone – mówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Można się targować i grać na zwłokę, bo ceny ustalają między sobą sami uczestnicy. Zasada jest jedna: kto pierwszy – ten lepszy.

Akcja skierowana jest do wszystkich osób, które chcą odmienić swoją garderobę. Warunkiem uzyskania statusu sprzedawcy była rejestracja, która została zamknięta po dwóch godzinach od jej uruchomienia, co może świadczyć o ogromnym zapotrzebowaniu na tego typu akcje. W lokalu pojawi się 30 stanowisk. Każdy sprzedawca otrzyma stojak, dziesięć wieszaków oraz pudełko, aby w ładny sposób zaprezentować sprzedawane przedmioty.

W tym zakupowym szaleństwie, w uniknięciu modowych błędów pomoże uczestnikom stylistka PH Matarnia, Dorota Florek. W godzinach 10.00 – 14.00 udzieli bezpłatnych konsultacji oraz przekaże indywidualne poradniki modowe. IKEA zaprezentuje również jak umiejętnie wykorzystać miejsce w szafach oraz rozda zniżki na wybrane produkty.

Dodatkowo, każda osoba, która pojawi się tego dnia w miejscu akcji będzie mogła walczyć o bony zakupowe o wartości 600, 400 i 200 zł.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji oraz regulamin znajdują się na stronie www.matarnia.parkhandlowy.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.