„Kolacja pożegnalna” (KONKURS)

27 Lut

Na spektakl „Kolacja pożegnalna”, który odbędzie się już 12 marca o godz. 20:00 w Sali Teatralnej NOT w Gdańsku, zaprasza Agencja Impresariat 34art.pl. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na teatralną ucztę.

Tytułowa kolacja pożegnalna to wystawna kolacja na cześć osoby, której organizatorzy wieczoru chcą się pozbyć ze swojego otoczenia. Rozmach, jaki temu towarzyszy, ma być dowodem na to, że zaproszony gość był im bliski. Oczywiście zaproszona osoba nie ma pojęcia, w jakim celu została zaproszona!

Pierre i Clotilde to typowi przedstawiciele francuskiej klasy średniej. Zapraszają Didiera, wieloletniego przyjaciela, którego zapraszają na pożegnalną kolację.

Podczas wizyty robią wszystko, aby gość czuł się wyjątkowo: wspominają dawne czasy, otwierają drogie wino i są przemili. Jednak Didier (w tej roli fantastyczny Janusz Chabior) w pewnym momencie orientuje się, o co w tym wszystkim chodzi. Słyszał bowiem od ich wspólnego znajomego o takowych spotkania.

Sytuacja wymyka się spod kontroli, gospodarze czują się podle, Pierre, czyli Piotr Gąsowski, z wdziękiem próbuje ratować sytuację, w której się znaleźli.

Co z tego wyjdzie? Czy Didier wybaczy fałszywym przyjaciołom, czy Pierrowi i Clotilde wystarczy determinacji w poprowadzeniu intrygi do końca?

Wszystko się okaże na scenie!

Inteligentna francuska komedia, mistrzowsko zagrana i wyreżyserowana spowodują, że będzie to niezapomniana zabawa.

Występują: Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior i Piotr Gąsowski.
Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
Czas trwania 1h 45min.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Kolacja pożegnalna”.

                         Co podałabyś/podałbyś na kolację pożegnalną i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (8 marca) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KOLACJA POŻEGNALNA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających najciekawsze odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 8 marca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl „Kolacja pożegnalna”.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.