„Kobiety tworzą Wydarzenia” (PATRONAT) (KONKURS)

26 Mar

27 kwietnia 2019 w godz. 11:00–19:00 w Gdańskim Parku Naukowo–Technologicznym (ul. 3 Lipy 3), odbędzie się konferencja „Kobiety tworzą Wydarzenia”. Dla naszych Czytelniczek mamy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na biznesowy event.

Dla kogo jest KONFERENCJA?

Dla kobiet, które tworzą już wydarzenia oraz tych, które chcą zacząć tworzyć własne: spotkania/warsztaty/szkolenia/konferencje. Dlatego jeśli:

* Jesteś EKSPERTKĄ. Czujesz, że czas zacząć budować społeczność, zainteresowaną Twoją marką.

* Masz PASJĘ I TALENT. Chcesz przekazywać ją innym. To świetnie! Czas przekuć ją w biznes.

* Czujesz, że będziesz świetną KREATORKĄ WYDARZEŃ. Chcesz tworzyć duże konferencje, spotkania autorskie, warsztaty, szkolenia. Swoje bądź dla klienta.

* Potrzebujesz stworzyć WYDARZENIE, które będzie PROMOWAĆ Twoją MARKĘ.

* Organizujesz WYDARZENIA – WARSZTATY / SZKOLENIA / KONFERENCJE ale nie masz rezultatów, jakich oczekujesz.

* Napisałaś książkę, bądź masz w planach ją napisać. Chcesz stworzyć wieczór autorski z prawdziwego zdarzenia!

*Chcesz mieć stale dostęp do nowych rozwiązań i pomysłów. Poznać się z innymi kreatorkami wydarzeń w realu i nawiązać nowe znajomości.

To zdecydowanie konferencja jest dla Ciebie! Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj: www.kobietytworzawydarzenia.pl.

Organizatorką konferencji jest Joanna Suchocka – założycielka i właścicielka marki Strefa Kobiet Biznesu, Kreatorka Kobiecych Wydarzeń. Mówi, że „jej super mocą jest MOC TWORZENIA WYDARZEŃ”!

 

Bo wydarzenia w realu to zdecydowanie jej bajka i chce Cię zaprosić na wspólną wędrówkę po tej wyboistej i często krętej drodze. Bo choć nie jest lekka, innej sobie nie wyobraża!!

Poprzez organizację eventów biznesowych  wspiera przedsiębiorczość kobiet już od 5 lat.

Kup bilet na wydarzenie: TUTAJ.

                                        >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe:

           Uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać zaproszenie na konferencję?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (23 kwietnia) do godziny 12.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KOBIETY TWORZĄ WYDARZENIA! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostaną autorki najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 23 kwietnia, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami są pojedyncze zaproszenia na konferencję KOBIETY TWORZĄ WYDARZENIA.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.