Kobiece manekiny nad pisuarami – zdobią czy obrażają? (WIDEO)

14 Mar

Korpusy trzech kobiecych, nagich ciał wykonane z tworzywa sztucznego wiszą w męskiej toalecie na jednym z pięter klubogalerii Bunkier w Gdańsku przy ulicy Olejarnej. Manekiny przedstawiają fragment od kolan do szyi, a pomiędzy ich udami znajdują się pisuary. Na nietypowy wystrój zwróciły uwagę działaczki z Trójmiejskiej Akcji Kobiecej i Partii Kobiet. Postanowiliśmy sprawdzić, co o rzeźbach sądzą mieszkańcy Trójmiasta. Zobaczcie!

Kontrowersje wokół nietypowego wystroju pojawiły się kilka dni temu. Elżbieta Jachlewska – przewodnicząca Partii Kobiet na Pomorzu wraz z działaczkami z Trójmiejskiej Akcji Kobiecej postanowiła wystosować pismo do właścicieli klubu, w którym poinformowała o otrzymywanych przez kobiety sygnałach oburzenia wystrojem toalety.

Bunkier działa w Gdańsku od czerwca 2013 roku. Co istotne, klub znajduje się w kilkupiętrowym poniemieckim schronie, który został wybudowany pod koniec II wojny światowej. Goście mogą bawić się na pięciu kondygnacjach, w salach podzielonych tematycznie. W klubogalerii odbywają się koncerty, wystawy i imprezy tematyczne. Wkrótce na scenie Bunkra wystąpią m.in.: L.U.C, Świetliki, Apteka i Heldorado.

Czy mieszkańcy Trójmiasta podzielają opinię pań, które poczuły się urażone wystrojem miejsca? Posłuchajcie!

One Reply to “Kobiece manekiny nad pisuarami – zdobią czy obrażają? (WIDEO)”

  1. Dla mnie to obrzydliwe i obrażające nas, kobiety. Skandaliczne, obsceniczne i na pewno nie zabawne. Mówiąc wprost : budzić może paskudne skojarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.