KMN „Maj zaczyna się we wtorek” (KONKURS)

11 Lip

„Maj zaczyna się we wtorek”. Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu w Sopocie, który odbędzie się już 30 lipca 2017, o godz. 19:00!

Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Artyści stawiają pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadają na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wszyscy ludzie mają podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego program Kabaretu Moralnego Niepokoju jest na światowym poziomie.

Data: 30 lipca 2017, godz. 16:00 oraz 19:00
Miejsce: Sopot, Tarasy przy Aquaparku
Bilety: 55-95 zł
Do nabycia: Biletyna.pl, KupBilecik.pl, eBilet.pl, Kabaretowebilety.pl, Tarasy przy Aquaparku.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu na Tarasach sopockiego klubie Pick&Roll!

                                           Jakie imię w serialu „Spadkobiercy” nosi Robert Górski?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (26 lipca) do godziny 9.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KMN W SOPOCIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 lipca, do godziny 09.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na występ kabaretu w Sopocie (o godz. 19:00).

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.