Kino na obcasach: „Nieracjonalny mężczyzna” (KONKURS)

14 Sie

Pierwsze recenzje najnowszego filmu Woody’ego Allena pt. „Nieracjonalny mężczyzna” nie pozostawiają wątpliwości: mistrz kina i geniusz komedii powraca w formie i stylu, za jaki kochają go miliony! Panie, w ramach projektu Kino na obcasach, będą mogły zobaczyć ten film już 18 sierpnia o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino. Mamy dla Was bilety! 

Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, reżyser powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym „Blue Jasmine” i uwielbianym przez Polaków „Co nas kręci, co nas podnieca”. Fabuła filmu „Nieracjonalny mężczyzna” skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy ten zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek.

„To jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody’ego Allena ostatnich lat” – chwali The Hollywood Reporter. „Pełny humoru i trafnych obserwacji” – Collider. „Łączy w jedno doniosłość najlepszych dramatów i nieskrępowaną zabawę płynącą z najlepszych komedii Allena” – BBC. „I to działa!” – podkreśla Vanityfair.

Kolejna odsłona projketu Kino na obcasach odbędzie się 18 sierpnia w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź. Partnerem sierpniowej edycji cyklu Kino na obcasach jest Kinder Bueno.

Bilety na film dostępne w kasach kin sieci oraz online w cenie 13 zł.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz filmu „Nieracjonalny mężczyzna”!

Na jaką fobię cierpi Woody Allen?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (17 sierpnia) do godziny 13.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO: NIERACJONALNY MĘŻCZYZNA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 sierpnia, do godziny 13.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.