Kayah wystąpi na sopockiej plaży (KONKURS)

7 Lip

W Sopocie, na scenie Zatoki Sztuki Beach Club w ramach cyklu Lotto Music, 10 lipca wystąpi KAYAH – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów. Start koncertu: godzina 21.00. Mamy dla Was zaproszenia! 

Kayah to jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Swój debiutancki autorski album “Kamień” wydała w 1995 roku i do tej pory ma na koncie 10 płyt – Kamień, Zebra, Kayah i Bregovic, JakaJaKayah, StereoTyp, The Best & the Rest, MTV Unplugged, Skała, Kayah & Royal Quartet i najnowszy Transoriental Orchestra. Jej wszystkie płyty otrzymały status Złotej lub Platynowej.

W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu, czy albumu. W 2007 roku wydała DVD „Kayah – MTV Unplugged”, zawierające rejestrację koncertu w ramach słynnego cyklu, do którego Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej.

Najnowsza płyta Kayah „Transoriental Orchestra” to selektywny wybór pieśni żydowskich z różnych regionów Europy i Bliskiego Wschodu. Ta różnorodność geograficzna ma oczywiście odzwierciedlenie w muzyce, w której słychać brzmienia bałkańskie, perskie, słowiańskie, afrykańskie no i oczywiście żydowskie. To także różne języki, z jakimi musiała zmierzyć się Kayah – śpiewa po hebrajsku, polsku, macedońsku, w jidysz, ladino, arabsku, a za sprawą utworu „Kicy bidy i bokha” autorstwa Papuszy, również po romsku.

Koncert startuje o godzinie 21.00. Bilety w cenie od 35 do 100 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej. Ceny biletów uzależnione są od wyboru strefy. Strefa A to strefa znajdująca się na przeciwko sceny, położona w jej bezpośredniej bliskości. Strefa B jest przyległa do strefy A, która dzieli ją od sceny. Strefa VIP to strefa umiejscowiona bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową. Do tej strefy wchodzi się osobnym wejściem. Rezerwacje VIP: 884 654 933 oraz vip.zatokasztuki@gmail.com.

Kayah_B1_poster

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Kayah w Zatoce Sztuki!

Jaka płyta okazała się największym sukcesem komercyjnym w całej karierze Kayah i została jednym z największych bestsellerów w całej historii polskiej fonografii?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (9 lipca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZATOKA SZTUKI KAYAH. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 lipca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.