Kamil Majchrzak wygrywa w półfinale!

18 Cze

Po tygodniu gry w międzynarodowym turnieju tenisowym ITF Futures Men’s SOPOT CUP II rozgrywanym na kortach Sopot Tenis Klubu, do finału gry pojedynczej dotarło dwóch najwyżej rozstawionych zawodników: Kamil Majchrzak – numer jeden tego turnieju i Zdenek Kolar. Obu zawodników w rankingu ATP dzieli tylko jeden punkt. Niedzielny mecz zapowiada się więc niezwykle emocjonująco.

W meczu półfinałowym Kamil Majchrzak wygrał z Janem Choińskim z Niemiec 6:4 6:0, a Zdenek Kolar z Czech pokonał Ricardo Hocevara z Brazylii 6:3, 6:2.

Zapraszamy na niedzielny finał ITF Futures Men’s SOPOT CUP II, który rozpocznie się o godz. 13.00, na korcie centralnym przy ulicy Ceynowy 5 w Sopocie – informują organizatorzy. I dodają: – Przewidujemy wiele atrakcji dla publiczności, m.in.: losowanie rakiety tenisowej Prince oraz akcesoriów tenisowych firmy Prince, losowanie kosmetyków tenisowych marki Ziaja, gry i zabawy dla dzieci od godz .11.30 – zamek i zjeżdżalnia dmuchana, a od godz.12.00 zabawy – gry tenisowe z trenerami i zawodnikami STK z udziałem Kamila Gajewskiego. 


Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.