Kameralnie dla Kobiet (PATRONAT)

15 Cze

Wysoka Szpilka wraca do kobiecych spotkań w swoim studio fotograficznym, choć w ciut bardziej kameralnej odsłonie niż zwykle.

To będzie spotkanie zarówno towarzyskie jak i biznesowe, podczas którego będzie można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety, ale przede wszystkim ma na celu służyć rozwojowi osobistemu. Miła atmosfera przy jednoczesnym wysokim poziomie przekazywanej wiedzy, czyni ten event szczególnie atrakcyjnym. Networking w takim gronie dodatkowo zyskuje na celowości.

Przynieś  ze sobą dobry humor i szpilki, nie muszą być ładne, natomiast muszą być wygodne. Zapytasz zapewne o obcasy, ile mają mieć centymetrów? Tyle, żebyś dała radę w nich chodzić, a nie tylko siedzieć. Zresztą o doborze wysokości obcasa porozmawiamy na miejscu – wyjaśnia Katarzyna Krajewska Turyczyn, właścicielka studia Wysoka Szpilka.

W programie spotkania: Pokazowy warsztat „Sztuka Chodzenia na Szpilkach”:

/Analiza skóry twarzy / Dobór idealnego podkładu pod względem koloru, jak i funkcji / Fotograficzna zabawa na planie zdjęciowym / Miła atmosfera / Networking/ Przekąski

Znajdzie się również na pewno chwila na przejrzenie portfolio Wysokiej Szpilki i dopytanie o szczegóły tworzenia wyjątkowych i kobiecych sesji zdjęciowych, które w w tym studio powstają.

19 czerwca, piątek od 17.00 do 20.00. Przyjdź, o której Ci wygodnie. Nie martw się, na pewno się nie spóźnisz!

Studio Fotograficzne Wysokiej Szpilki, Gdynia Dąbrowa, ul. Sojowa 2A.

Bilety ⤵
app.evenea.pl/event/wysokaszpilkawarsztatyczerwiec

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.