Kabaret Smile wystąpi w Sopocie (KONKURS)

23 Cze

‚Smile’ to angielskie słowo oznaczające uśmiech. W języku polskim słowo jest nazwą własną kabaretu z Lublina. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje jakie są nam wszystkim bliskie w życiu codziennym. 3 lipca o godzinie 20.00 na tarasie sopockiego klubu Pick & Roll kabaret zaprezentuje program zatytułowany „Czy w domu jest kakao?”. Mamy dla Was zaproszenia! 

Program, który zaprezentują jest kompilacją najnowszych skeczy kabaretu Smile, które robią furorę wśród publiczności w każdym wieku. Wśród skeczy zobaczyć można przeróżne postacie – od słynnego kierowcy TIRa  – Stanisława, po szambiarza, mistrza baletu, czy też rabusia na „tacierzyńskim”. Kabaret Smile to nie tylko skecze, to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie.

Na tarasie sopockiego klubu Pick & Roll (przy AquaParku) kabaret zaprezentuje swój program 3 lipca o godzinie 20.00. Bilety w cenie 40, 60 i 80 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej.

smile

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na kabaret!

Czy w skeczach kabaretu Smile pojawia się humor polityczny?

Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (30 czerwca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 czerwca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.