Kabaret Skeczów Męczących w Gdyni (KONKURS)

5 Kwi

Najnowszy program Kabaretu Skeczów Męczących, który zaprezentowany zostanie 11 kwietnia, jest adaptacją nigdy wczesniej niepublikowanych opowiadań Mrożka*. Zrealizowany z rozmachem godnym Broadwayowskich musicali spektakl, jest próbą odpowiedzi na fundamentalne pytanie: „Jak żyć panie premierze?”. Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij zaproszenie na spektakl!

Technologia 3D, która jest niczym innym jak tanim chwytem marketingowym, przybliży i uwypukli problemy przeciętnego Polaka. Twórcom spektaklu przyświeca jedna zasada – przede wszystkim ma być bardzo śmiesznie. Zobaczcie więc czego wartościowego można dowiedzieć się od pacjenta w szpitalu psychiatrycznym, spotkajcie legendarne już postacie np. Kłaka i Śrubę, w całkiem nowych odsłonach, dowiedzcie się na jakie zapomogi możecie liczyć, nawet jeśli ich nie potrzebujecie. Bo każdy z nas w niższych sferach znajdzie coś dla siebie i coś o sobie, a jak nie, to zawsze jest 3D! Nawiasem, Bohdan Mrożek* to były portier gimnazjum, wielokrotnie odnotowany w urzędzie pracy, kontestator win w roczniku bieżącym. Obecnie zajmuje się drobnymi remontami.

Źródło: Informacja prasowa. 

Spektakl pt. „Z życia niższych sfer – spektakl w 3D” zaprezentowany zostanie w Gdyni 11 kwietnia (piątek) o godzinie 20.00. Bilety w cenach 50-70 zł dostępne w kasach Sali Koncertowej Portu Gdynia (ul. Plac Konstytucji 1) oraz za pośrednictwem strony internetowej.

KSM -My3miasto

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

Jak nazywał się autorski program kabaretowy grupy Kabaret Skeczów Męczących emitowany w TVP2?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (8 kwietnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 8 kwietnia, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<< 

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.