Kabaret Paranienormalni w programie „Żarty się skończyły” (KONKURS)

6 Lis

Koniec żartów, śmiechów i chichów! Po 8 latach działalności scenicznej Paranienormalni porzucają wygłupy na rzecz prawdziwego, szlachetnego teatru. Skecze zamienią się w etiudy, a coverowe piosenki w utwory pełne głębokiego przekazu. Żarty się skończyły! Teraz Mariolka zmierzy się z ciężarem greckich tragedii, a Balcerzak podejmie się głównej roli w dziele Szekspira. 

Jak Mariolka poradzi sobie w roli Antygony? Czy wraz z Gabryśką ukończą z powodzeniem Szkołę Żon? I wreszcie – czy uda im się ostatecznie zastać Maćko, którego nie było w Bogdańcu. Czy Doktor Prozak rozwiąże wszystkie problemy Damy i jej łasiczki oraz ujarzmi Pchłę Szachrajkę?

Karino oświadczy się Naszej Szkapie, czy wybierze Łyska z Pokładu Idy? Jak zakończą się Cierpienia Młodego Balcerzaka? Czy swoją Wielką Improwizacją uda mu się prześcignąć Konrada? Co wybierze profesor Pelagiusz – Dziady, czy jednak Młode Wilki?

Po tylu latach znacie już Paranienormalnych na wylot, ale takiej odsłony się nie spodziewaliście. Podobnie jak sami Paranienormalni. Tu połączy się klasa i styl z perfekcyjnymi parodiami, zaskakującymi postaciami i nowymi problemami doskonale znanych już bohaterów.

Źródło: Informacja prasowa.

Spektakl „Żarty się skończyły” zostanie zaprezentowany w Gdyni już 18 listopada w godzinach 17.30 i 20.15 w Sali Koncertowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. (ul. Rotterdamska 9). Bilety w cenie 50 i 70 zł do nabycia w salonach Empik oraz za pośrednictwem stron internetowych: www.biletynakabarety.pl, www.kabaretowebilety.pl oraz www.eBilet.pl.

UWAGA: KONKURS!

Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

W którym roku powstał Kabaret Paranienormalni?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (12 listopada) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ŻARTY SIĘ SKOŃĆZYŁY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail wraz z telefonem kontaktowym, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzony zostanie autor najwcześniej nadesłanej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl oraz Impresariat 34art.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 12 listopada, do godziny 15.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany. Zachęcamy do zajrzenia do swoich skrzynek pocztowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.