Kabaret Moralnego Niepokoju w Gdyni (KONKURS)

13 Kwi

„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl, który zostanie zaprezentowany w Gdyni 22 kwietnia! 

W widowisku znalazły się skecze pt. „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije”, czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.

Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi. Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz – zachęcają organizatorzy.

Trójmiejscy widzowie mają okazję zobaczyć kabaret w najnowszym programie 22 kwietnia o godzinie 17.30 i 20.00 w Sali Koncertowej Zarządu Portu w Gdyni. Bilety w cenie 65 i 85 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej.

kabaretmoralnego-plakat

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe, wygraj podwójne zaproszenie i zobacz kabaret na żywo!

Kto wchodzi w skład muzyczny zespołu towarzyszącego Kabaretowi Moralnego Niepokoju podczas występów?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (20 kwietnia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 20 kwietnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Ponieważ pytanie było wyjątkowo trudne, podpowiadamy, że właściwa odpowiedź to: Bartłomiej Krauze i Wojciech Orszulak.

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.