Kabaret Moralnego Niepokoju ponownie w Sopocie (KONKURS)

2 Wrz

W czasie oglądania programu zatytułowanego „Pogoda na suma” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju, widzowie przeżyją próbę generalną spektaklu, podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie, przyjrzą się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012 i zwiedzą mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika! 

Całość show uzupełnią doskonałe jak zawsze piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju. Na koniec nie zabraknie bisów, a tam największe przeboje. Czas trwania programu wynosi około dwóch godzin – emocje gwarantowane!

Spektakl „Pogoda na suma” zostanie zaprezentowany w sopockim Pick&Roll Club (ul. Zamkowa Góra 3-5), w sobotę (6 września) o godzinie 20.00. Bilety w cenie 45, 65 i 85 zł do nabycia w klubie, na Placu Przyjaciół Sopotu oraz za pośrednictwem strony internetowej.

pogodanasuma-kabaretmy3m

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

Kim z wykształcenia jest Mikołaj Cieślak?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (4 września) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – POGODA NA SUMA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail wraz z telefonem kontaktowym, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 4 września, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.