Kabaret Hrabi w programie: „Tak, że o” (KONKURS)

28 Sie

„Tak, że o” to program, który będzie mamił prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści.  Kobieta koń? Potrzebna jest do tego kobieta i koń. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenia na występ kabaretu Hrabi!

Jeden z najdoskonalszych i najbardziej cenionych współczesnych kabaretów wystąpi w Sopocie. Zielonogórsko-warszawska grupa powstała w 2002 roku i ma na koncie kilka udanych programów, które zakończyły się nagraniami DVD. Członkowie kabaretu są ze sceną kabaretową związani od lat, wcześniej cześć z nich występowała np. w Kabarecie Potem czy Kabarecie HiFi. Mimo, iż nie są częstymi bywalcami telewizyjnych programów kabaretowych, sale podczas ich występów zawsze pękają w szwach. Utrzymują od lat bardzo wysoki poziom prezentowanego humoru, który szybko przypada do gustu każdemu, bez względu na wiek czy poglądy.

Najnowszy program kabaretu zatytułowany „Tak, że o” trójmiejska publiczność podziwiać będzie w sobotę, 30 sierpnia o godzinie 20.00 w sopockim klubie Pick&Roll. Bilety w cenach: 45/65/85 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej. Czas trwania spektaklu wynosi około 80 minut.

Hrabi-fot.-Kamila-Markiewicz-Lubańska-3

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl grupy Hrabi!

W którym roku powstał program kabaretu zatytułowany „Pojutrze”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (29 sierpnia) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 29 sierpnia, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.