Kabaret Ani Mru Mru w Gdańsku (KONKURS)

7 Kwi

Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Kabaret Ani Mru Mru z najnowszym programem zatytułowanym „Skurcz” trójmiejska publiczność zobaczy 19 kwietnia o godzinie 16.00 i 19.00 w Filharmonii Bałtyckiej. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie! 

Na scenie Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku wystąpią: Marcin Wójcik (znany też jako Stanisław Dziąsło. Pomysłodawca i założyciel formacji. Najpopularniejszy tleniony blondyn w Polsce), Michał Wójcik (kabareciarz i mim w jednej osobie. Obdarzony niezwykłym urokiem osobistym. Potrafi z przekonaniem zagrać zarówno Tofika, jak i gumową lalkę) oraz Waldemar Wilkołek (dźwiękowiec, osoba „do wszystkiego” i podpora moralna grupy. No cóż… jaka podpora, taka moralność…).

Trójmiejscy widzowie mają okazję zobaczyć kabaret w najnowszym programie 19 kwietnia o godzinie 16.00 i 19.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Bilety w cenie 75 i 95 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej. 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

index.php

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na występ Ani Mru Mru w Gdańsku!

Jaki stopień pokrewieństwa łączy założyciela kabaretu z odtwórcą legendarnej roli Tofika?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (15 kwietnia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 15 kwietnia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.