JUMPCITY. Od 5 listopada skaczemy z radości w Gdańsku (KONKURS)

22 Paź

5 listopada 2016 w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 355 zostanie otwarte JUMPCITY
w Gdańsku – największy park trampolin w Trójmieście. Park Trampolin JUMPCITY w Gdańsku to ponad 2000m2 trampolin podzielonych na strefy. Już od 5 listopada każdy, kto zarezerwuje bilet na stronie www.jumpcity.pl, będzie mógł skorzystać z wyjątkowych atrakcji Parku. A my mamy dla Was wejściówki na wielkie otwarcie!

JUMPCITY oferuje dwa olbrzymie baseny z gąbkami, największą trampolinę sportową na północy Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami, arenę do zbijaka, strefę gladiatorów, równoważnie i specjalnie wydzielone miejsce dla najmłodszych. Uzupełnieniem bogatej oferty Parku jest strefa gastronomiczna z doskonałej jakości włoską kawą oraz mnóstwem zdrowych przekąsek w menu.

Przestronne szatnie z prysznicami oraz zamykane elektronicznie szafki zagwarantują komfort naszym gościom. Trenerzy w bezpieczny sposób uczą podstaw akrobatyki, a naładowana pozytywną energią obsługa zaraża swoją pasją do skakania na trampolinach.

jump2

Atrakcje związane z otwarciem będą trwać przez cały weekend!

Podczas Weekendu Otwarcia na Gości czekać będzie wiele atrakcji, a wśród nich pokazy i konkursy, w których do wygrania będą gadżety i kody rabatowe od JUMPCITY. Każdy, kto zarezerwuje wejście w weekend 5-6 listopada, ma szansę zmierzyć się z naszymi trenerami na arenie gladiatorów, zobaczyć w akcji naszych akrobatów i nauczyć się robić salto pod okiem naszej kadry – informuje Joanna Tuz, Specjalista ds. Marketingu JUMPCITY.

W parku będzie obowiązywać godzinowy system rezerwacji wejść. To oznacza, że
pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły bilet online w cenie 28 zł/osoba. Istnieje
możliwość zakupu biletu w kasie na terenie obiektu (w cenie 32 zł/osoba), ale tylko pod
warunkiem, że na daną godzinę są jeszcze wolne miejsca. Aby kupić bilet lub sprawdzić ile osób aktualnie znajduje się w parku należy (od 4 listopada) wejść na stronę
www.jumpcity.pl , wybrać miasto – Gdańsk i kliknąć w zakładkę rezerwuj. System rezerwacji online obsługuje większość popularnych metod płatności i po dokonaniu zakupu automatycznie wysyła potwierdzenie rezerwacji na adres e-mail osoby rezerwującej.

jump3

Potwierdzenie rezerwacji jest dowodem zakupu biletu i podstawą do wejścia do strefy
trampolin w JUMPCITY. Dzieci w wieku od 3 do 13 lat mogą korzystać z Parku tylko i wyłącznie pod stałą opieką rodzica lub opiekuna. Do 7 roku życia opiekun musi osobiście asekurować dziecko na trampolinach, jest też uprawniony do bezpłatnego wstępu na trampoliny (bilet dla dziecka wciąż trzeba kupić). Po 7 roku życia opiekun musi przebywać na terenie parku i nie przysługuje mu darmowe wejście na trampoliny. Osoby w wieku od 13 do 18 lat mogą korzystać z JUMPCITY za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Zgoda może być udzielona jedynie na udostępnionym przez JUMPCITY formularzu dostępnym do pobrania na stronie internetowej www.jumpcity.pl .

Każda osoba korzystająca z trampolin w JUMPCITY zobowiązana jest do skakania w
specjalnych skarpetkach z silikonową powierzchnią antypoślizgową (wielokrotnego użytku). Można je kupić w Recepcji JUMPCITY w cenie 5 zł za parę.

Park trampolin JUMPCITY Gdańsk, al. Grunwaldzka 355 (vis-a-vis Castoramy).
Park otwarty codziennie w godzinach 10:00 – 22:00.

Facebook: www.facebook.com/JUMPCITY
Instagram: www.instagram.com/jumpcitypl
Youtube: www.youtube.com/c/JUMPCITY
Snapchat:www.snapchat.com/add/jumpcitypl

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie do parku trampolin na wielkie otwarcie 5 listopada!

Ile osób jednocześnie może skakać na trampolinach na Arenie Głównej gdyńskiego JUMPCITY?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (2 listopada) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – JUMPCITY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 2 listopada, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do JUMPCITY – Park Trampolin w Gdańsku.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.