Jessie Ware wystąpi w Zatoce Sztuki (KONKURS)

23 Lip

Twórczość Jessie Ware wyznacza nową epokę w muzycę pop ze względu na niezwykły, melancholijny głos i bezpretensjonalne teksty oraz to, jak umiejętnie i ze smakiem artystka wykorzystuje tradycje muzyki soul, r&b i brytyjskiej elektroniki. Weź udział w naszym konkursie i zdobądź szansę na wygranie podwójnego zaproszenia na koncert, który odbędzie się 26 lipca w Zatoka Sztuki Beach Club

Jessie, po ukończeniu studiów, pracowała jako dziennikarka, aż do chwili kiedy zaproponowano jej kilka występów, które nadały tempo jej karierze. Początkowo były to chałtury w chórkach, kolejne współprace dotyczyły współpracy z formacją SBTKRT oraz Jackiem Penate i DJ-em oraz producentem z Bristolu – Jokerem. W 2011 roku ukazał się singiel artystki „Devotion” – promujący debiutancki album „Strangest Feelings” – który dotarł do 5 miejsca na listach sprzedażowych i zyskał uznanie krytyków.

W serwisie Metacritic krążek uzyskał średnią liczbę 84 punktów (na 100 możliwych). Ocenę 9 na 10 album otrzymał m.in. od redakcji muzycznej BBC, blog muzyczny Pitchfork przyznał „Devotion” ocenę 8,5 i tytuł „Best New Music”, angielskie czasopisma muzyczne NME i Q-Magazine wystawiły płycie ocenę 8 (skala 1-10). Dziennik The Guardian ocenił płytę na cztery gwiazdki (w skali 1-5), zestawiając wokal Jessiki z Amy Winehouse a także wokalistkami jazzowymi: Ellą Fitzgerald i Sarą Vaughan.

Jessie Ware występowała już kilka razy w Polsce – na Open’er 2012, w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Dała także akustyczny koncert w Studio PRIII. Czy po raz kolejny uda jej się zaczarować polską publiczność? Przekonajcie się sami!

W dniu koncertu (26.07) bramki klubu Zatoka Sztuki otwarte będą od godziny 19.00, natomiast impreza rozpocznie się około godziny 20.30. Bilety w cenach 80, 100 i 200 zł dostępne za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowo, istnieje możliwość rezerwacji miejsca w strefie VIP, czyli miejsca bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową oraz osobnymi toaletami. Do strefy tej wchodzi się poza kolejnością, osobnym wejściem. Istnieje możliwość wykupienia dedykowanego miejsca siedzącego. W cenie wykupionego stolika klub zapewnia catering owocowy oraz welcome-drink. Rezerwacje pod numerem telefonu: 785880402.

jessiewarezatoka

UWAGA: Odpowiedz na pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na koncer w Zatoce Sztuki!

W którym z polskich programów rozrywkowych, kiedy i w jakiej roli wystąpiła Jessie Ware?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (25 lipca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – JESSIE WARE W  ZATOCE SZTUKI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 lipca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.