Jelonek wystąpi w gdańskim Parlamencie (KONKURS)

23 Kwi

26 kwietnia w gdańskim klubie Parlament wystąpi Michał Jelonek – muzyk i instrumentalista związany z kapelami Hunter oraz Orkiestra Dni Naszych. Weź udział w konkursie i zgarnij wejściówkę na koncert!

W 2002 roku Michał Jelonek nawiązał współpracę z formacją Hunter. Wraz z zespołem nagrał m.in. pięć albumów: Medeis (2003), T.E.L.I… (2005), HellWood (2009), Królestwo (2012) oraz Imperium (2013). Od początku lat 90. Jelonek pracuje jako muzyk sesyjny. Nagrywał z takimi wykonawcami jak: Spooko, Closterkeller, De Press, Firebirds, Grejfrut, Kasa, Lizar, Łzy, Mafia, Maybe-b, Perfect, Szwagierkolaska, Teatr Kobiet, Tosteer, T-raperzy znad Wisły, Wilki, Maryla Rodowicz, Ilona Sojda, Wojciech Gąssowski i Stan Borys. Pierwsza solowa płyta muzyka pt. Jelonek ukazała się 3 grudnia 2007 roku. Na kolejne solowe dokonania artysty fani musieli poczekać 4 lata – drugi studyjny album zatytułowany Revenge ukazał się 7 listopada 2011 roku. O tym, jak krążęk brzmi na żywo przekonają się wszyscy Ci, którzy 26 kwietnia pojawią się w gdańskim klubie Parlament (ul. Św. Ducha 2). Początek koncertu: godzina 20.00 (otwarcie drzwi: 19.00).

Michał Jelonek, znany wszystkim fanom niezapomnianych przeżyć koncertowych, to niezmordowany muzyk żyjący niemal wiecznie w trasie, skrzypek inny niż wszyscy. Jego sceniczne popisy i porywające kompozycje gwarantują dawkę brzmień nie baczących na muzyczne stereotypy i zaszufladkowanie. Jego ostatni album „Revenge” cieszy się niesłabnącą popularnością, a koncerty przyciągają rzesze sympatyków konkretnego, energetycznego grania. Zapraszamy na szalony wieczór ze skrzypcami w tle! – zachęcają organizatorzy.

Bilety w cenie 35-40 zł dostępne w: punkcie Lotto (CH Manhattan), sklepie Puls, klubie Parlament, za pośrednictwem stron internetowych (Ticketpro, Eventim, eBilet) oraz sklepach: Empik, Media Markt i Saturn.

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i zgarnij wejściówkę na koncert:

W którym roku Jelonek obronił dyplom w klasie skrzypiec w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Ludomira Różyckiego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (24 kwietnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – JELONEK W PARLAMENCIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzoneni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 kwietnia, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<< 

One Reply to “Jelonek wystąpi w gdańskim Parlamencie (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.