James Blunt z legendarnym ART ON ICE! (KONKURS)

11 Lip

Już 21 grudnia, kilka dni po premierze nowej płyty, Polskę odwiedzi James Blunt wraz z łyżwiarskim spektaklem ART ON ICE. Kultowe na całym świecie widowisko, w którym udział bierze m.in. Cirque Eloize – jeden z najsłynniejszych cyrków na świecie, odbędzie w ERGO Arenie w Gdańsku. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie!

ART ON ICE

ART ON ICE to niezwykłe show estradowe, które zostało stworzone w Szwajcarii ponad 25 lat temu. Do tej pory w samej Szwecji spektakl obejrzało ponad 80 tysięcy osób. Piękne kostiumy, niezwykłe konstrukcje baśniowych maszyn, z wielkim, unoszącym się ponad lodowiskiem sterowcem oraz efekty świetlne i multimedialne, to sprawie że ART ON ICE ma opinię najbardziej widowiskowej gali łyżwiarskiej na świecie. Mistrzowsko łączącą muzykę, sport, balet i akrobatyczne pokazy w jedyny w swoim rodzaju, pełen radości życia show.

Co roku przed widzami odkrywany jest całkowicie nowy i oryginalny scenariusz, który fascynuje i inspiruje. Tegoroczny motyw przewodni to „Time to Time” poetycka opowieść łącząca magię i historię prawdziwej miłości. Nasi bohaterowie zostają niespodziewanie przeniesieni w inny wymiar i właśnie tam próbują odnaleźć siebie, ale czy im się to uda? Tego dowiemy się dopiero podczas dwugodzinnego niepowtarzalnego spektaklu.

ŚWIATOWA OBSADA

W tegorocznej obsadzie ART ON ICE, która odwiedzi również Polskę, znajdziemy uwielbianego przez Polaków Jamesa Blunta,  brytyjskiego wokalistę, który słynie z romantycznych ballad takich, jak: „You’re Beatiful”, „Postcards”, „1973 czy Bonfire Heart”.

Obok artysty pojawią się wybitni przedstawiciele łyżwiarstwa figurowego na lodzie – Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov (dwukrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata) – z Rosji, Vanessa James i Morgan Ciprès (Mistrzowie Europy) – z Francji, Kaetlyn Osmond (Mistrz Świata) – z Kanady, Elena Radionova (dwukrotna Mistrzyni Świata juniorów) – z Rosji.

Choreografię ich pokazów przygotował jeden z najznakomitszych światowych twórców w tej dziedzinie, Stephane Lambiel, szwajcarski łyżwiarz figurowy, dwukrotny Mistrz Świata i Wicemistrz Olimpijski, także biorący udział w show Time To Time.

Ponadto na scenie zobaczymy Cirque Eloize jeden z najlepszych cyrków na świecie, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów od nowojorskiego Brodwayu po londyński West End. W ich ponad dwudziestoletniej historii wystąpili w ponad 550 miastach, dali ponad 5500 występów, a obejrzało ich ponad 3,5 miliona widzów.

KUP BILET!
Bilety dostępne będą w sprzedaży już od 4 lipca od godziny 12:00 na stronie internetowej www.ebilet.pl.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie do Ergo Areny na koncert Jamesa Blunta i show Art on Ice.

                  Wymień przynajmniej trzy instrumenty, na których gra James Blunt.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku, 16 grudnia do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ART ON ICE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 16 grudnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są  podwójne zaproszenia do Ergo Areny na koncert Jamesa Blunta i show Art on Ice.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

Sponsorem zaproszeń jest Agencja Marketingowa Salty Concept.

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.