James Blunt z legendarnym ART ON ICE! (KONKURS)

11 Lip

Już 21 grudnia, kilka dni po premierze nowej płyty, Polskę odwiedzi James Blunt wraz z łyżwiarskim spektaklem ART ON ICE. Kultowe na całym świecie widowisko, w którym udział bierze m.in. Cirque Eloize – jeden z najsłynniejszych cyrków na świecie, odbędzie w ERGO Arenie w Gdańsku. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie!

ART ON ICE

ART ON ICE to niezwykłe show estradowe, które zostało stworzone w Szwajcarii ponad 25 lat temu. Do tej pory w samej Szwecji spektakl obejrzało ponad 80 tysięcy osób. Piękne kostiumy, niezwykłe konstrukcje baśniowych maszyn, z wielkim, unoszącym się ponad lodowiskiem sterowcem oraz efekty świetlne i multimedialne, to sprawie że ART ON ICE ma opinię najbardziej widowiskowej gali łyżwiarskiej na świecie. Mistrzowsko łączącą muzykę, sport, balet i akrobatyczne pokazy w jedyny w swoim rodzaju, pełen radości życia show.

Co roku przed widzami odkrywany jest całkowicie nowy i oryginalny scenariusz, który fascynuje i inspiruje. Tegoroczny motyw przewodni to „Time to Time” poetycka opowieść łącząca magię i historię prawdziwej miłości. Nasi bohaterowie zostają niespodziewanie przeniesieni w inny wymiar i właśnie tam próbują odnaleźć siebie, ale czy im się to uda? Tego dowiemy się dopiero podczas dwugodzinnego niepowtarzalnego spektaklu.

ŚWIATOWA OBSADA

W tegorocznej obsadzie ART ON ICE, która odwiedzi również Polskę, znajdziemy uwielbianego przez Polaków Jamesa Blunta,  brytyjskiego wokalistę, który słynie z romantycznych ballad takich, jak: „You’re Beatiful”, „Postcards”, „1973 czy Bonfire Heart”.

Obok artysty pojawią się wybitni przedstawiciele łyżwiarstwa figurowego na lodzie – Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov (dwukrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata) – z Rosji, Vanessa James i Morgan Ciprès (Mistrzowie Europy) – z Francji, Kaetlyn Osmond (Mistrz Świata) – z Kanady, Elena Radionova (dwukrotna Mistrzyni Świata juniorów) – z Rosji.

Choreografię ich pokazów przygotował jeden z najznakomitszych światowych twórców w tej dziedzinie, Stephane Lambiel, szwajcarski łyżwiarz figurowy, dwukrotny Mistrz Świata i Wicemistrz Olimpijski, także biorący udział w show Time To Time.

Ponadto na scenie zobaczymy Cirque Eloize jeden z najlepszych cyrków na świecie, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów od nowojorskiego Brodwayu po londyński West End. W ich ponad dwudziestoletniej historii wystąpili w ponad 550 miastach, dali ponad 5500 występów, a obejrzało ich ponad 3,5 miliona widzów.

KUP BILET!
Bilety dostępne będą w sprzedaży już od 4 lipca od godziny 12:00 na stronie internetowej www.ebilet.pl.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie do Ergo Areny na koncert Jamesa Blunta i show Art on Ice.

                  Wymień przynajmniej trzy instrumenty, na których gra James Blunt.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku, 2 grudnia do godziny 19:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ART ON ICE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 2 grudnia, do godziny 19.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są  podwójne zaproszenia do Ergo Areny na koncert Jamesa Blunta i show Art on Ice.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

Sponsorem zaproszeń jest Agencja Marketingowa Salty Concept.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.